Політика

На Кіровоградщині розпочався дочасний старт президентської кампанії - ОПОРА (ФОТО)

. 2294

На початку осені Кіровоградська область стала другою в країні по кількості візитів потенційних кандидатів у Президенти.

 

49174374 355997728566549 634023063645585408 n

Про це координаторка спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області Зоя Лебідь розповіла сьогодні, 27 грудня, під час прес-конференції «Дочасний старт виборчої кампанії на Кіровоградщині».

Загалом з вересня по грудень область відвідали 10 потенційних кандидатів у Президенти: Дмитро Добродомов, Петро Порошенко, Андрій Садовий, Сергій Тарута, Олег Ляшко, Роман Безсмертний, Олександр Шевченко, Валентин Наливайченко, Арсеній Яценюк та Анатолій Гриценко.

- Кандидати для дочасної агітації використовували найактивніше зовнішню рекламу, а також рекламу в друкованих ЗМІ та поширення друкованих матеріалів, - каже Зоя Лебідь. - Найбільш активними за різними показниками були Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Сергій Тарута, Олег Ляшко та Андрій Садовий.

Відзначимо, що ОПОРА до початку офіційного старту чергових виборів Президента України оцінює підготовчий процес та фіксує прояви та особливості дочасних передвиборчих кампаній потенційних кандидатів.

- Дочасна агітація - це більше етичні порушення, погана практика. Сама агітація може бути лише в рамках виборчого процесу, - відзначає Зоя Лебідь.

Крім того, протягом чотирьох місяців спостереження у друкованих ЗМІ області було розміщено матеріали з ознаками чорного піару про Юлію Тимошенко (найбільше), Анатолія Гриценка, Володимира Зеленського, Святослава Вакарчука.

Також у Кіровоградській області відзначили тенденцію до активізації публічного позиціонування керівників місцевих державних адміністрацій на користь кандидата у Президенти Петра Порошенка, так званих VIP-агітаторів.

А серед лідерів по країні з "піару" використання державних субвенцій назвали нардепа з Кіровоградщини - Олеся Довгого.

Нагадаємо, що виборчий процес в Україні офіційно розпочнеться 31 грудня 2018 року.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама