Політика

У міськраді Світловодська розповсюджували агітгазету

. 1142

 

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували в приміщенні Світловодської міської ради упаковку газет “Слово Ляшка”, що заснована політичною партією.

Kropivnitskay gazetta

Як повідомляє Громадянська мережа ОПОРА в Кіровоградській області, газету у холі установи поширювали протягом кількох днів. У вихідних даних зазначено, що засновник видання політична партія Радикальна партія Олега Ляшка.

У газеті розміщені матеріали, які висвітлюють діяльність політичної сили. На першій сторінці світлина з лідером партії Олегом Ляшком та стаття присвячена звіту очільника політсили. Також розміщені матеріали про роботу партії на Кіровоградщині.

«У приміщення міськради газету могли принести депутати, які були висуванцями від Радикальної партії. Ми не можемо постійно контролювати розміщення преси у холі міськради», – прокоментував начальник загального відділу Світловодської міської ради Олександр Возний.

«Олег Ляшко не зареєстрований постановою ЦВК як кандидат на посаду Президента України. Але відповідно до частини 21 статті 64 Закону України «Про вибори Президента України» забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності», – розповів радник з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Костянтин Куценко.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама