Політика

Юрій Бойко: "Ми забезпечимо справедливу компенсацію тарифів"

 Автор: Валерія Жовтун. 1925

Чергове підвищення тарифів при обмеженні доступності субсидій призведе до ще більшого зростання заборгованості за житлово-комунальні послуги. Про це заявив кандидат в президенти від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи рекордне зростання боргів населення.

 

 DSC7193

«Уже зараз заборгованість за житлово-комунальні послуги становить понад 47 млрд грн, причому тільки за листопад вона виросла на 7,8 млрд. Такого зростання заборгованості не було ніколи. А після чергового підвищення тарифів на фоні обмеження доступності субсидій вона буде зростати ще швидше. Платоспроможність людей падає з кожним днем. Народ фактично заганяють в тарифне рабство», - заявив Юрій Бойко.

«Пора припинити ці нелюдські експерименти влади з недоступністю субсидій і їх монетизацією. Перестати знущатися над людьми: переглянути процедуру монетизації і забезпечити нарахування субсидій всім, хто цього потребує. Ми вимагаємо від уряду покласти край цій грабіжницької тарифній політиці. Я як народний депутат зареєстрував законопроект, де прораховано, якою має бути гранична вартість газу для всіх категорій споживачів - і для людей, і для промисловості. Вона не повинна перевищувати 4800 гривень. Виходячи з неї, будуть платити і підприємства, і люди, на підставі цього будуть нараховуватися субсидії. Відповідно повинна бути знижена вартість опалення. Такий підхід у нас буде в майбутньому. Тобто зрозумілий, справедливий і обґрунтований», - пояснив політик.

Юрій Бойко зазначив, що монетизація субсидій призведе тільки до поглиблення кризи неплатежів.

«Експерименти влади з монетизацією стали черговим інструментом позбавлення людей будь-якої державної допомоги. Замість того, щоб відпрацювати механізм монетизації на прикладі однієї-двох областей, виявити її недоліки і слабкі сторони, влада поспішає поширити її по всій країні. І робить вона це не в інтересах людей. За цією схемою, якщо держава не перерахує вчасно гроші постачальникам послуг, одержувачі субсидій змушені будуть самі оплатити всю суму. З урахуванням копійчаних зарплат і пенсій, люди не зможуть розрахуватися за спожиті послуги. Значить знову, будуть рости борги, за які в підсумку можуть відібрати житло», - підкреслив він.

Кандидат в президенти нагадав, що за час правління режиму Порошенко тарифи на електроенергію зросли в 5 разів, на газ - в 10 разів, на гарячу і холодну воду - в 6 разів, на опалення - в 12 разів. При цьому «урядове зростання» зарплат і пенсій не встигає наздоганяти ціни й інфляцію.

«Усе, що відбувається сьогодні з цінами і тарифами, перейшло всі межі! Люди змушені жити впроголодь, і це прийняло вже масових масштабів. Тому реальна боротьба з бідністю, боротьба за нормальне життя в Україні повинні бути пріоритетом, а не популістські гасла і псевдореформи. Люди повинні жити по-людськи, отримувати нормальні зарплати і пенсії, а держава проводити відповідальну соціально-економічну політику», - підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ.

16 січня Юрій Бойко подав документи в Центральну виборчу комісію для реєстрації його кандидатом на виборах президента України. За словами опозиційного політика, головним для нього є повернути в країну мир, захистити простих людей від свавілля нинішнього режиму і зупинити соціально-економічну катастрофу в Україні.

Згідно з останніми соцопитуваннями, Юрій Бойко входить в трійку лідерів президентського рейтингу. Так, в опитуванні, проведеному в січні Інститутом аналізу і прогнозування лідер ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко має 11,6% підтримки і займає третю сходинку, відстаючи від Володимира Зеленського, який на другому місці, на 1,3%.

Джерело: ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте