Політика

Кіровоградщина: працівники бюджетних установ у робочий час зустрічалися з потенційним кандидатом у Президенти

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2303

В Олександрію Кіровоградської області приїздив народний депутат, потенційний кандидат у Президенти України Олег Ляшко. Як повідомили спостерігачі ОПОРИ, політик зустрічався в палаці культури з виборцями, у тому числі працівниками бюджетних установ.

50597993 350874482400522 3155210394436370432 n

18 січня під час візиту потенційного кандидата у Президенти Олега Ляшка супроводжували народний депутат від Радикальної партії Дмитро Лінько, Олександрійський міський голова Степан Цапюк, заступник міського голови Сергій Гриценко.

У залі, який вмістив понад 800 учасників зустрічі, знаходилися працівники бюджетних організацій та підприємств: вчителі, медики та інші. Зустріч проходила у робочий час. Спеціально підвозили мешканців з селища міського типу Петрове.

Перед входом у палац культури роздавали політичну рекламу партії, зокрема випуски газети «Слово Ляшка», календарі, листівки, брошуру із назвою «Олег Ляшко – на шляху державного діяча». А на східцях вишикувалась молодь із прапорами Радикальної партії.

На зустрічі виступив Олександрійський міський голова Степан Цапюк.

Олег Ляшко вручив подяку співробітникам бюджетних установ – шкіл і лікарень, а також секретарю Олександрійської міської ради Олені Богоявленській.

Поширюйте

Коментуйте