Політика

Сергій Тарута офіційно став кандидатом у президенти: що у програмі

. 1772

25 січня Сергій Тарута подав до Центральної виборчої комісії всі необхідні документи для офіційної реєстрації його кандидатом на пост Президента України від політичної партії «Основа».

tar2

Сергій Тарута - уродженець селища Виноградне Донецької області, 1955 року народження, закінчив Жданівський металургійний інститут і Донецьку державну академію управління. Трудовий шлях починав слюсарем мартенівського цеху меткомбінату «Азовсталь». І потім протягом багатьох років його трудова діяльність була пов'язана з металургією. В кінці 90-х років став виконавчим директором, згодом - головою ради директорів корпорації ІСД, яка під його керівництвом стала за 10 років найбільшої в Україні транснаціональною компанією. У 2014 році Сергій Тарута очолював Донецьку облдержадміністрацію, раніше, як зазначається в автобіографії - він був депутатом Донецької обласної ради і членом Ради підприємців при Кабміні.

На момент подачі документів в ЦВК Сергій Тарута - лідер політичної партії «Основа», народний депутат України, засновник громадських організацій «Міжнародний республіканський клуб» і «Український форум», співзасновник об'єднання «Українська Бізнес Ініціатива», а також засновник музею «Платар».

18 січня з'їзд політичної партії офіційно і одноголосно висунув його кандидатом на пост Президента України у чергових виборах, які відбудуться 31 березня. Вони впевнені, Тарута володіє бездоганною діловою репутацією, досвідом антикризового менеджера, і у нього є надійна команда.

Після подачі документів в ЦВК Сергій Тарута сказав: «Можу запевнити - в Президенти йду не тільки я, йдемо - Ми: амбітна команда професіоналів, команда переможців, яких в партії« Основа» об'єднали ідеї створення успішної та процвітаючої України. Перед нами стоять складні завдання. Їх не під силу вирішити одній людині, але їх під силу вирішити великому, сильному, працьовитому народові України».

tar1

Головні цілі кандидата відображені в назві його Програми: «Національна ідея для України: мир, достаток, повагу». Пріоритетами Сергія Тарути у зовнішній політиці, згідно його Програмі, є відновлення територіальної цілісності, забезпечення безпеки і захист прав громадян, просування інтересів українського бізнесу за кордоном, а також відновлення дружніх відносин з усіма країнами-сусідами. Реалізація його економічної програми, вважає політик, дозволить за рахунок прискореного економічного зростання вивести Україну з кризи і реально підвищити добробут усіх громадян країни.

«Основа багатства України - люди. Тому головне завдання - направити ресурси країни на забезпечення безпеки громадян України від зовнішніх і внутрішніх загроз, забезпечення їх здоров'я, благополуччя, задоволення освітніх та культурних запитів», - наголошується в Програмі Сергія Тарути.

tar2

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама