Політика

Анатолій Ревенко: "60 днів у Козуба може і не бути"(ВІДЕО)

 Автор: Валерій Лебідь. 5338

29 липня відбулася позачергова конференція Кіровоградської міської організації "Удар". Окрім незвичного приміщення(кафе "Астра") і вибірковості запрошених, нестандарними були і питання партійних зборів.

 Делегати позачергової партконференції УДАРу прийняли рішення на 60 днів відсторонити голову Кіровоградської міської організації Ігоря Козуба з посади, в цей час перевірити його діяльність, в.о. голови обрати Дмитра Хоха та переобрати раду міської організації партії.

 Кіровоград. Інформаційний портал

 

 

 

 

 

 

 

 

На відео партійної конференції голова обласної організації "Удар" Анатолій Ревенко розповідає про причини кадрових змін у міському осередку. Серед головних називає втрату зв'язку керівництва міської організації (Ігор Козуб) з обласною організацією, некерованість осередку: "не бере трубку", "обласна організація приймає якесь рішення, а міська організація відмовляється їх виконувати, або вирішує як саме їх виконувати...". Тут же виявилось, що обласна організація переїхала з приміщення Козуба за ініціативи того ж   Ревенка: "вирішили переїхати, бо там постійні проблеми... одного пускає, а іншого не пускає... там було все закрито... смикнули двері, вони відкрилися і вивезли меблі"...

 Кіровоград. Інформаційний портал    Кіровоград. Інформаційний портал         
 

 

 

 

 

 

 

Останньою краплею, схоже, стала виплата міською організацією заборгованості за вибори: "Не вписується в жодні рамки... Жоден штаб не демострував роздачу грошей так як тут. Добро робиться тихенько. Не виходять на телебачення. Виходить партія «кака», а я буду розраховуватись зі своєї кишені...Мені телефонують райони і кажуть"гроші дають"... А  я сном і духом не знав, зараз відбиваюсь від районних організацій..."

До речі, Анатолій Ревенко зазначив, що 60 днів у Ігоря Козуба може і не бути - його може своїм рішенням відсторонити керівництво партії.

Відео: Світлана Дубина

http://gre4ka.info/suspilstvo/2880-kirovohrad-teatr-za-160-milioniv-dav-trishchynu-foto

Поширюйте

Коментуйте