Політика

13 сайтів РДА з Кіровоградщини розмістили інформацію про намір Порошенка балотуватися

. 1014

У Кіровоградській області на сайтах обласної державної адміністрації та 9 райдержадмінстрацій розмістили інформацію про те, що Президент України планує балотуватися на виборах. А також опублікували окремою новиною весь текст виступу Президента України. Ще на 4 сайтах РДА дали лише текст виступу Петра Порошенка на Форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом».
Промову чинного Президента України Петра Порошенка опублікували 30-29 січня на своїх офіційних сайтах Кіровоградська обласна державна адміністрація та Вільшанська, Добровеличківська, Долинська, Компаніївська, Кіровоградська, Маловисківська, Новомиргородська, Новоукраїнська, Олександрівська, Олександрійська, Онуфріївська, Петрівська, Світловодська районні державні адміністрації.

На сайтах РДА процитували Президента: «Не маємо права зупинитись на півдорозі. Місія нашого покоління – довести до успішного завершення побудову міцної української держави, яка б стала наочним свідченням, що прагнення багатьох українців та жертви в ім'я великої державницької ідеї не були марними. Яка б стала втіхою для тих, хто поклав на цей вівтар своє життя. І комфортною домівкою для всіх нас і наших нащадків», – зазначив Петро Порошенко».

А також в інформації наголошено, що Порошенко балотуватиметься на виборах: «Завершуючи п’ятирічну каденцію, стартую знову заради збереження стратегічного курсу на Європейський Союз та НАТО, курсу на перетворення України у велику успішну країну щасливих людей. Разом ми переможемо», – сказав Президент».

«Наразі ЦВК не зареєструвала кандидатом у Президенти Петра Порошенка. Однак, поширення інформації про плани Петра Олексійовича на наступну каденцію на сайтах РДА та ОДА може свідчити про створення додаткових переваг та використання адміністративного ресурсу. Варто зазначити, що висування кандидатом у Президенти безпосередньо не стосується виконання чинним Президентом своїх повноважень», – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Кіровоградській області Зоя Лебідь.
Згідно з ч. 3 ст. 561 Закону України «Про вибори Президента України», органи державної влади при поширенні інформації про вибори, яка не є передвиборною агітацією зобов’язані дотримуватися неупередженості.
У ч. 3 ст. 58 Закону України «Про вибори Президента України» зазначено, що до передвиборної агітації не належать офіційні повідомлення в період виборчого процесу (без коментарів, які можуть мати агітаційний характер, а також відео-, аудіозаписів, кінозйомок, фотоілюстрацій) про дії кандидатів на пост Президента України, пов'язані з виконанням ними посадових (службових) повноважень, передбачених Конституцією України або законами України.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама