Політика

На підтримку Порошенка в Кропивницькому об'єднались громадські активісти

. 1533

8 лютого у Кропивницькому пів сотні громадських активістів об’єдналися, підписали меморандум на підтримку Петра Порошенка під час виборів.

 

IMG 5970

Як повідомляє CBN, таким чином вони приєднались до всеукраїнської громадської ініціативи «Команда Порошенка».

Ініціативу «Команда Порошенка» називають першим в історії України публічним формуванням агітаційного руху на підтримку кандидата за прикладом країн Євросоюзу та Америки.

«Можливо, вперше за історію України ми бачимо справжнього проукраїнського Президента. Бачимо на посаді людину, яка в екстремальних умовах, за підтримки волонтерів, створила боєздатну армію у найкоротший термін. Отримання томосу – це надзвичайно важлива ідеологічна перемога України. Ми говоримо про Президента, якого не соромно слухати під час публічних виступів, Президента, який реально на зовнішній політичній арені відстоює державні інтереси України. Ми маємо Президента, який дбає про розвиток всіх сфер українського життя і робить Україну – українською», – заявив кандидат історичних наук і громадський діяч Юрій Митрофаненко.

Окрім Юрія Митрофаненка, меморандум підписали зокрема кандидат філологічних наук і письменниця Ольга Кирилюк, голова обласної організації всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Шевченка Олександр Ратушняк, голова громадської ради при облдержадміністрації Олександр Гавриленко та інші.

Передасть меморандум Петру Порошенку народний депутат Костянтин Яриніч.

Вибори Президента – дуже відповідальний шлях, який розпочався. І якщо громадськість самостійно рухає ці речі вперед, якщо вона хоче і буде з Президентом, це дуже приємно. Моральний і духовний рух важливий для нас, – сказав Костянтин Яриніч.

IMG 5977

IMG 5995

IMG 6003

IMG 6011

IMG 6059

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама