Політика

Кропивницький: на білборді Тимошенко розмістили Державний Герб (ФОТО)

. 2577

12 лютого представники ОПОРИ написали офіційне звернення керівництву Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області з проханням припинити розповсюдження зовнішньої реклами з використанням елементів Державного Герба України.

 

tum

Як повідомляють представники ОПОРИ, агітаційний білборд з елементами Державного Герба України кандидатки на пост Президента України Юлії Тимошенко розміщений на вулиці Шульгиних, 38 у Кропивницькому.

«Законом України «Про вибори Президента» прямо не заборонено використовувати державну символіку. Однак використання елементів державної символіки суперечить законодавству. Згідно з ч. 1 ст. 8 Закону України «Про рекламу» забороняється у рекламі використовувати або імітувати зображення Державного Герта України. У ч. 2 ст. 27 цього ж закону ідеться, що відповідальність за порушення законодавства про рекламу несуть рекламодавці, винні у замовленні розповсюдження реклами, забороненої законом; у недотриманні встановлених законом вимог щодо змісту реклами, а також виробники реклами, винні у порушенні прав третіх осіб при виготовленні реклами. Згідно з цією ж статтею за порушення законодавства про рекламу можуть бути накладені штрафні санкції у п'ятикратному розмірі вартості розповсюдження або виготовленої реклами», – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Кіровоградській області Зоя Лебідь.

У зверненні до Держпродспоживслужби представники ОПОРИ просять розглянути заяву по суті, вирішити питання щодо припинення порушення прав споживачів у сфері реклами та прийняти рішення про зупинення розповсюдження подібної реклами на території Кіровоградської області.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама