Політика

Кандидат у Президенти Сергій Тарута зустрівся із прихильниками на Кіровоградщині (ФОТО)

. 1462

13 лютого лідер партії «Основа», кандидат у Президенти України Сергій Тарута відвідав Кіровоградську область.

IMG 3903

Він та голова партії Андрій Ніколаєнко побували в Олександрії та Знам'янці, де зустрілись із прихильниками політсили та зацікавленими громадянами.

Ввечері ж у Кіровоградському академічному українському музично-драматичному театрі відбулась відкрита зустріч з громадою.

Сергій Тарута розповів присутнім про свій професійний досвід та пояснив, чому вирішив іти в політику.
«Або ти виїжджаєш із країни, або починаєш її змінювати», - каже кандидат і вважає, що його обов’язок міняти державу на краще.

Пояснює, що має досвід як керівник, який успішно впроваджував високі стандарти на своїх підприємствах.

«Треба зробити так, щоб у нас було більше 50% людей середнього класу. А це означає, що малий і середній бізнес є основою для розвитку країни. І це можливо! Ми врахували і що нам заважає, і що треба зробити. Людина має бути основною цінністю. Безпека, свобода, рівність, добробут, освіта, медицина і культура мають бути високої якості. І в нас є план як це зробити, і є команда», - розповів Тарута.

IMG 3801

Серед пріоритетів для себе політик бачить реалізацію партійної доктрини «Україна-2030», що дозволить підняти рівень української економіки, стати лідером світових рейтингів за рівнем технологічного розвитку.
Оздоровлювати країну треба за рахунок інвестицій, не обтяжуючи державу кредитами, вважає він.

«По життю ми дуже амбітні, тому і ставимо перед собою такі цілі. Колеги і конкуренти мене завжди називали ідеалістом і романтиком, але коли за короткий час бачили як ці цілі реалізовувалась, то ставились з великою повагою. Тому я маю ціль - зробити Україну однією з кращих країн Європи. Країна запрацює. Почнеться інноваційна модернізація. Зарплати мають бути такі, як у наших держав-сусідів», - зазначив політик.

Вважає, що реалізація його економічної програми дозволить збільшити рівень середньої заробітної плати до 1000 -1200 доларів, пенсій – до 700 доларів.

Також кандидат відзначив і роботу своєї партійної команди, назвавши соратників людьми, які своєю працею довели свою спроможність щось змінювати.

«Ми створюємо ідеологічну партію. Це не партія імені Тарути. Це партія імені України і ми беремо до неї людей справи. Не тих, хто багато говорить, а тих - хто відповідає за свої слова, має репутацію і довели власну порядність і ефективність», - каже лідер.

IMG 3783

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама