Політика

Зарплата 700 євро, закон про імпічмент, провокації чиновників на хабарі – що Гриценко обіцяв у Кропивницькому (ФОТО)

. 2322

 

Кандидат у Президенти Анатолій Гриценко одним із перших кроків, у разі обрання на посаду, назвав внесення закону про імпічмент, аби вбезпечити країну від узурпації влади та сценарію, за яким довелося позбуватися Віктора Януковича. А також наголосив, що йде в Президенти лише на одну каденцію, бо йому достатньо 5 років, щоб втілити в життя свою передвиборчу програму.

52768863 321787181779813 148771456610729984 n

Про це й не тільки Анатолій Гриценко розповів сьогодні, 22 лютого, під час прес-конференції в Кропивницькому, а також презентував журналістам свою передвиборчу програму “Чесний президент - служитиме людям!”.

- Я йду тільки на один президентський термін. П’ять років. Крапка! – повідомив Анатолій Гриценко. - Якщо команда не спроможна щось суттєве зробити за п’ять років, то немає чого взагалі йти в Президенти!

Програма Анатолія Гриценка базується на таких основних блоках як справедливість та безпека в Україні, зростання її економіки.

Також Анатолій Гриценко пообіцяв скасувати депутатську недоторканність, побороти корупцію, в тому числі ввівши провокації на хабарі для чиновників, перевірку на поліграфі ключових посадовців. А ще забезпечити середню зарплату в країні від 700 євро і пенсію від 200 євро, знизити тарифи, зменшити ціни на ліки, створити професійну контрактну армію, стимулювати переробну промисловість, аби експортувати вже готову продукцію, а не сировину.

52445462 415030032575870 6933557849884721152 n

Він також роз’яснив свою позицію щодо ринку землі. На його думку, він необхідний, але спочатку потрібно забезпечити низку умов, аби ринок не перетворився на базар, коли земля в селян скуповуватиметься за безцінь і в одні руки.

Аби перевести виборчу кампанію в цивілізовану площину – без фейків, маніпуляцій і величезних коштів на зовнішню і телевізійну рекламу, кандидат на пост Президента України Анатолій Гриценко пропонує запровадити телевізійні дебати кандидатів разом із членами їхніх команд.

- Прямі дебати на центральних каналах попарно зі своїми командами у прямому ефірі. Думаю, що знайдуться центральні телеканали, - каже Анатолій Гриценко. - Щоб люди співставляли розуміння проблем, шляхи вирішення і команди, які це зроблять.

Та наразі, за його словами, ніхто із кандидатів у Президенти ще не відгукнувся на пропозицію відкритих дебатів у такому форматі.

Як повідомлялося у ЗМІ, він уже представив кандидатури на три з п’яти ключових посад, на які призначає Президент: Віктора Трепака на посаду голови СБУ, Івана Апаршина – на міністра оборони, Олександра Савченка – на голову Нацбанку. Кандидатури міністра закордонних справ та Генерального прокурора пообіцяв озвучити згодом.

Реклама

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама