Політика

На Кіровоградщині замінили понад 30 членів ОВК

. 1249

На Кіровоградщині у складі ОВК упродовж першого тижня роботи відбулося 38 замін у комісіях, у тому числі й у керівному складі. Найбільше замін здійснили кандидати на посаду Президента Сергій Каплін, Валентин Наливайченко, Віталій Скоцик, Олександр Мороз.

Як повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області, станом на 4 березня найбільше замін відбулось у виборчих комісіях №103 (місто Олександрія) – 12 замін, у складі ОВК №100 (місто Бобринець) – 10 замін, у виборчих комісіях №101 (смт. Голованівськ) та №102 (місто Знам’янка) – по 6 замін. Найменше замін відбулося в окрузі №99 (місто Кропивницький) – 4.

 

Також зміни відбулися у керівному складі окружних комісій. Зокрема, в ОВК №99 та ОВК №102 замінили голів комісій, а в ОВК №103 було змінено секретаря комісії.

На всіх округах членів ОВК замінював кандидат у Президенти Віталій Купрій, по чотири заміни зробили Валентин Наливайченко, Віталій Скоцик, Олександр Мороз.

«Нинішнього року ми спостерігаємо, що чимало кандидатів у Президенти подавали у склад ОВК представників із інших регіонів. На сьогодні більшість з них замінили на мешканців області. Іншою причиною може бути незадоволеність кандидатів роботою осіб, яких вони подали до складу ОВК. Оцінити вплив цих замін можна буде лише за результатами подальшої роботи виборчих комісій», – зазначила координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Нагадаємо, в Кіровоградській області утворені 5 окружних виборчих комісій загальною чисельністю 175 осіб: три ОВК утворені в складі 35 осіб, а по одній ОВК у складі 36 та 34 осіб відповідно.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама