Політика

На Кіровоградщині агітували млинцями і квітами (ФОТО)

. 1446

На Кіровоградщині напередодні свята 8 Березня жінкам роздавали квіти від імені кандидатів у Президенти. Також мешканців Кропивницького пригощали пирогами, млинцями з нагоди Масляної. Свята для агітації використали команди кандидатів у Президенти Сергія Тарути, Юлії Тимошенко та Олега Ляшка. Відповідні факти зафіксували представники ОПОРИ в Кіровоградській області.

 

9.03.2019 Kr Lashko

У місто Гайворон приїздив кандидат у Президенти Олег Ляшко. З нагоди свята політик вручив жінкам, які брали участь у зустрічі, троянди. Традиційно Ляшко фотографувався з місцевими мешканцями.

А у Кропивницькому з намету із зображенням кандидата у Президента Сергія Тарути разом з політичною агітацією роздавали мімозу. За квітами стояла ціла черга жінок у віці.

Представники ВО «Батьківщини» влаштували флешмоб на центральній площі Кропивницького і записали відеопривітання з 8 Березнем. У всіх учасників був на шиї жовто-блакитний шарф з написом «Юлія Тимошенко – 2019». Також представники цієї політичної сили провели святкування Масляної на двох мікрорайонах. Людей пригощали чаєм, млинцями та пирогами з наметів ВО «Батьківщина». Під час свят виступав довірена особа Юлії Тимошенко по округу № 99 Олександр Цертій.


«Мова не іде про підкуп виборців. Адже сума, з якої починається підкуп, за українським законодавством, більше 3% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, це 57,63 грн і більше. Але така увага політиків може сприяти нерівній інформаційній присутності учасників виборчого процесу, що може спричинити порушення принципу рівних можливостей», – наголосила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

У період виборчої кампанії відповідно до частини 6 статті 64 Закону України «Про вибори Президента України»: «Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців, зазначеним у пункті 1 частини третьої статті 56 цього Закону».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама