Політика

Вибори наближаються: на Кіровоградщині розслідують сім кримінальних проваджень

. 969

Поліція Кіровоградської області розслідує сім кримінальних проваджень за повідомленнями про події, пов’язані з виборчим процесом.

Як повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області, загалом із початку передвиборної кампанії (31 грудня) по 10 березня до органів поліції області надійшло 119 повідомлень про такі події.

Наразі триває розслідування у рамках двох кримінальних проваджень, розпочатих за ст. 160 (підкуп виборця), одного – за ст. 296 (хуліганство) та одного – за ст. 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України.

Крім того, упродовж вихідних поліцейськими було розпочато ще три кримінальних провадження. У Гайворонському районі за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України – за фактом вчинення невідомими особами хуліганських дій біля приймальні одного з кандидатів у президенти.

У Голованівському районі до поліції надійшло повідомлення про пошкодження та викрадення частини металевої конструкції білборда з політичною рекламою одного з кандидатів у президенти. Правоохоронці проводять розслідування за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) КК України.

У Кропивницькому розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 160 Кримінального кодексу України за зверненням представників громадської організації про можливу спробу підкупу виборців.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама