Політика

Андрій Ніколаєнко в Кропивницькому розповів про три виклики для майбутнього Президента

. 1400

 

У Кропивницькому голова партії “Основа”, екс-голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко за 11 днів до виборів розповів про найбільші виклики для країни, а також про підтримку Юлії Тимошенко як кандидата в Президенти.

 REPR6943

20 березня Андрій Ніколаєнко зустрівся з кропивничанами в актовій залі педагогічного вишу. Загалом містяни цікавилися про закінчення війни, розвиток молодіжної політики, виборність суддів, освіту, реформу медицини.

 

Найбільші виклики для країни: від війни до міграції

- Сьогодні є три найбільші виклики для країни. Перший виклик - це війна. Питання - що робити, аби закінчити війну? - каже Андрій Ніколаєнко. - Другий виклик - що робити з абсолютним колапсом в економіці? Третій виклик, який стоїть перед державою і нами всіма - як зупинити масову міграцію з України. Тому що спочатку вона розпочинається, як трудова міграція, а потім перетворюється на повноцінну еміграцію. Людина, яка претендує стати Президентом має не просто розповідати про мову, армію, віру, чи просто посміхатися і жартувати, а має чітко розповісти, що буде робити з цих трьох питань.

Приміром, щоб працювала економіка, за словами Ніколаєнка, українці мають працювати на українських підприємствах, щоб наповнювати бюджет, з якого і сплачуватимуться “нормальні, адекватні пенсії”.

- Я сьогодні приїхав з Побузького, в Голованівську був. Потрібно, щоб люди там працювали, а не збирали полуницю, суницю в Польщі. А для цього треба, щоб люди, а також молодь хотіли тут залишатися.

Натомість прожитковий мінімум має бути на рівні 4800 грн (нині він 1853 грн, - ред.).

- Це, щоб просто прожити, - відзначив Андрій Ніколаєнко.

REPR7187

Для реалізації мирного плану повернення Донбасу і Криму команда “Основи” пропонує змінити формат перемовин, ввести миротворців з інших держав з подальшим перехідним періодом під керівництвом міжнародної адміністрації.

- Для цього треба не три рази на рік в Мінську збиратися, як це нині відбувається, - каже Андрій Ніколаєнко. - А сісти в одну кімнату міністрам, а ліпше президентам України, Росії, Німеччини, Франції, США, де вони мають бути, поки не вийдуть зі спільним рішенням.

Натомість Австрію “Основа” пропонує, як новий майданчик для перемовин у вирішенні питань Криму і Донбасу.

 REPR7157

 

Підтримка Тимошенко - підтримка професійної компетентності

16 березня лідер партії “Основа” Сергій Тарута заявив про підтримку кандидата в Президенти - Юлію Тимошенко. За словами, Андрія Ніколаєнка, шанси перемогти на чергових президентських виборах мають три кандидати: Володимир Зеленський, Петро Порошенко, Юлія Тимошенко. Однак саме останній кандидат, на думку партії “Основа”, відповідає критеріям компетентності й професійності.

- Чесність - важливо, патріотизм - важливо, але надзвичайно важливо професійність, - каже Андрій Ніколаєнко. - Ми все-таки за компетентність і професійність. Вважаємо, що в другому турі українці мають обирати не між владою і опозицією, а між двох альтернативних кандидатів.

За словами Андрія Ніколаєнка, є дві причини, чому “Основа” підтримала Тимошенко.

- У нас є мирний план. Ми знаємо, як закінчити війну. Також ми домовилися, що треба об'єднуватися навколо змін в економіці.

 REPR7243

 

Судді і прокурори мають бути виборними

На думку Андрія Ніколаєнка, люди ліпше знають кого обирати на місцях, зокрема, суддів і прокурорів.

- На першу ланку судді однозначно мають обиратися. Люди краще знають на місці: в районі, селі, кого обирати, - каже Андрій Ніколаєнко і додає. - Ми пропонуємо, щоб і прокурори були виборними.

Також, за словами Ніколаєнка, корупція серед суддів, прокурорів, правоохоронців має каратися в десять разів суворіше, ніж будь-кого іншого.

- Тому що вони - це остання лінія захисту будь-якого українця.

Також Ніколаєнко звернувся до присутніх, щоб до вибору майбутнього Президента країни українці підходили виважено й обирали за зробленими справами, а не сказаними словами.

- Ми маємо шанс змінити владу в демократичний спосіб, - відзначає Андрій Ніколаєнко. - Я не хочу бути поганим пророком, але я точно знаю, що відбудеться, якщо ми цим шансом не скористаємося. Якщо знову під будь-яким соусом залишаться при владі ті, хто сьогодні її обіймає. На превеликий жаль, я не вірю в те, що українці це стерплять. І ми можемо опинитися в ситуації, коли знову українці повстануть проти несправедливості. Це дуже небезпечно. Я завжди був противником силової зміни влади. І я не впевнений, що держава Україна витримає третій Майдан.

- Закликаю вас прийняти рішення розумом, а не серцем, - завершив свій виступ Андрій Ніколаєнко.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама