Політика

У Кропивницькому кандидат у Президенти розповів, як повертатиме заробітчан з-за кордону

. 1749

 

Кандидат у Президенти пропонує не оподатковувати зароблені заробітчанами гроші.

 

54522722 2084042491715067 5387942649271418880 n

Сьогодні, 25 березня, на прес-конференції кандидат в Президенти від об'єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський розповів про деякі аспекти своєї передвиборчої програми. Зокрема, про те, як варто розглядати проблему виїзду українців за кордон на роботу.

- Величезна проблематика масового виїзду за кордон, смертність - стосуються всієї України. Але у вас тут дуже загострене питання. Про що сьогодні спілкувалися з медиками, викладачами, студентами, - каже Руслан Кошулинський.

Кандидат у Президенти пропонує розглядати кошти заробітчан, як інвестиції у їх власний бізнес. За словами Руслана Кошулинського, відповідний законопроект був зареєстрований ще в 2017 році.

- Кошти, які приводять заробітчани в Україну вважати інвестиціями у власний бізнес і не обкладати їх податками хоча б п’ять років, - каже Руслан Кошулинський. - Має бути механізм фінансового стимулювання українських заробітчан для того, щоб вони сюди привозили гроші і відкривали своє родинне підприємство. Це малий середній бізнес, а не великий олігархічний. Відкриття свого бізнесу означає, що вони за собою не будуть витягувати сім’ї, а сюди привозитимуть гроші.

Також Кошулинський розповів, що наразі українцям вигідніше відкривати бізнес в Польщі, а не в Україні.

- У прикордонних воєводствах Польщі майже третина всіх підприємств належить українцям, - відзначив кандидат у Президенти.

Нагадаємо, президентські вибори відбудуться 31 березня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама