Політика

На вихід до другого туру претендують Зеленський, Порошенко і Бойко- опитування

. 1236

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко увійшов до трійки лідерів президентських перегонів, обігнавши Юлію Тимошенко і зрівнявшись з Петром Порошенко.

 

bo

За результатами опитування проведеного в кінці березня міжнародним дослідницьким центром The Belgium-Ukraine Research Institute (Бельгія), за Володимира Зеленського готові голосувати 24,2% виборців, за Петра Порошенка - 15,1%, за Юрія Бойко - 15, 0%, за Юлію Тимошенко - 14,7%.

Інші кандидати мають рейтинг набагато нижче: Анатолій Гриценко - 7,5%, Олег Ляшко - 5,2%, Олександр Вілкул - 3,4%, Руслан Кошулинський - 2,8%, Ігор Смешко - 1,9%, Ілля Кива - 1,1%, Олександр Шевченко - 0,8%.

За словами дослідників, серйозне збільшення електоральної підтримки Юрія Бойка може бути результатом його візиту в Москву, де він провів зустріч з російським прем'єр-міністром і головою "Газпрому". Виборці могли підтримати два головних результату цієї зустрічі: в разі відновлення прямих поставок російського газу його ціна була б на чверть нижче, ніж закупівлі України в Європі сьогодні, що, в свою чергу, знизило б вартість комунальних послуг. По-друге, збереження транзиту газу через українську газотранспортну систему.

Що стосується парламентських виборів, то шанси потрапити в наступний склад українського парламенту мають такі партії: "Слуга народу" - 18,2%, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ - 14,8%, "Батьківщина" - 14,5%, "Блок Петра Порошенко "Солідарність" - 11,3% і "Громадянська позиція" - 5,8%.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама