Політика

Юрій Бойко побив Олега Ляшка у Верховній Раді (ВІДЕО)

. 2254

Народний депутат Юрій Бойко завдав кілька ударів в обличчя голові Радикальної партії Олегу Ляшку. Це сталося після того, як під час засідання погоджувальної ради голів фракцій і депутатських груп Верховної Ради Олег Ляшко зажадав від СБУ «розібратися» з поїздками Юрія Бойко в Москву.

 

Юрій Бойко та Олег Ляшко кандидати в президенти. Юрій Бойко входить до групи лідерів, претендуючи на вихід у другий тур, Олег Ляшко має рейтинг близько 4%, причому з моменту початку виборчої кампанії його популярність скоротилася в півтора рази.

22 березня засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко провів у Москві переговори з прем'єр-міністром Дмитром Медведєвим і головою «Газпрому» Олексієм Міллером про зниження цін на газ для України і відновленні доступу українських товарів на російський ринок.

«Зустріч була ініційована нашою стороною, і я вважаю, що ми зробили правильно, оскільки від цього залежить добробут українців. А ті політики, які це критикують, нехай самі вирішать хоча б одне питання, поліпшать життя людей, адже вони протягом останніх п'яти системно її погіршували», - прокоментував переговори опозиційний політик.

«Ми забезпечимо людей роботою, дамо нормальні тарифи і дамо можливість продовжувати транзит газу по території України. Ми не порушили жодного закону. Ми відстоювали інтереси України і її громадян. І я не боюся, що нам можуть інкримінувати якісь правопорушення», - резюмував Юрій Бойко після переговорів в Москві з прем'єр-міністром Дмитром Медведєвим.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли про те, що Юрій Бойко регулярно займається боксом, цікавиться футболом і хокеєм, а також разом з дружиною здійснює прогулянки на велосипедах.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама