Політика

Розповіли про підсумки спостереження за виборчою кампанією на Кіровоградщині

. 1362

 

Сьогодні, 29 березня, у напередодні дня тиші, в Кропивницькому представники ОПОРИ розповіли про підсумки спостереження за виборчою агітацією.

 

opora

Так координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Кіровоградській області Зоя Лебідь відзначила деякі тенденції і порушення у Кіровоградській області.

- Цього разу агітаційна компанія перейшла "від дверей до дверей", окрім Олександрії, Кропивницького, Знам'янки, - каже Зоя Лебідь. - Менше палаткової агітації.

Також продовжується тенденція до використання "чорного піару" в поширенні матеріалів проти таких кандидатів в Президенти: Юлії Тимошенко, Володимира Зеленського, Петра Порошенка.

- Крім того, не всі виборчі дільниці повністю готові до виборів. На деякі лише позавчора завезли сейфи, зокрема, в обласному центрі, - відзначила проблемні моменти з організації роботи ДВК Зоя Лебідь.

Також представниця ОПОРИ відмітила кадрову проблему цієї передвиборчої кампанії. Приміром, на одній виборчій дільниці взагалі відмовилися від використання комп'ютера, посилаючись на те, що не вміють ним користуватися.

За словами громадського омбудсмена із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА в Кіровоградській області Євгена Гурницького, проблемним наразі є 103 округ, де спостерігачі ОПОРИ і досі не отримали відповідні посвідчення.

Нагадаємо, перший тур президентських виборів відбудеться у неділю, 31 березня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама