Політика

Явка на Кіровоградщині понад 46%: представники кандидатів бояться порушень після закриття дільниць

. 1846

У Кіровоградській області явка на виборах Президента 2019 висока - 46,61% за даними ЦВК на 15.00.

 56541916 2866361400074128 1177580982027419648 n

Про це повідомили під час прес-конференції у рамках виборчого марафону.
У Кропивницькому станом на 15.00 проголосувало 34-35% , в Петрівському районі - 50%, повідомив нардеп Дмитро Лінько.

У свою чергу фіксують незначні порушення.

Олександр Рихлицький, Дмитро Лінько та Олександр Дануца повідомляють про можливі порушення з боку членів виборчих дільниць.

- Зараз перевіряється інформація про те що, члени комісії вразі не виходу кандидата на певному окрузі в в другий тур можуть покинути дільниці. Закликаємо відповідально поставитись до своєї роботи,- каже нардеп від "Радикальної партії" Дмитро Лінько.

- Є кілька сценаріїв, що на певному етапі члени виборчих комісій підуть, а це кримінальна відповідальність, - каже Олександр Дануца, член виконавчого комітету міськради Кропивницького.
За словами Дануци, інший сценарій, щоб підняти одного з претендентів на другий тур, коли голова комісії їде в ОВК, штаб буде приймати рішення щодо результатів. І ОВК під будь-яким приводом повертає протокол з результатами голосування.

- Наш спостерігач впіймала фальсифікаторів, які були біля 11 школи. Голова комісії відмовлялася реєструвати акт, - каже Олександр Рихлицький, заступник керівника штабу кандидата у Президенти Юрія Бойка, і додає.- З приводу урн в 18 школі буде обов'язково складено акт (мова йде про урни для голосування з незатягнутими пломбами-авт.).


Олександр Бєжан, довірена особа кандидата у Президенти Олександра Шевченка, повідомив, що після виборів обов'язково треба змінити дільницю на 101-мікрорайоні.

-Я, як депутат міської ради, відвідав свою дільницю і здивований високою явкою. Були нарікання на незручності. На 101 мікрорайоні 868 не зручно добиратись, є черги по пів години. Не кажу вже про пандуси та інші зручності. Її однозначно треба змінювати, - каже Бежан.

Також зафіксували підвіз виборців до дільниць одною із керівниць бюджетної установи.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама