Політика

За даними КМІС Порошенко скоротив розрив із Зеленським

. 1471

З 6 по 16 квітня Київський міжнародний інститут соціології провів так зване роллінгове опитування щодо суспільно-політичних настроїв населення напередодні другого туру виборів.

 

В ході дослідження респондентам ставилось питання про те, чи будуть вони голосувати в другому турі виборів 21 квітня. Тим респондентам, які збираються брати участь у виборах, ставилось питання: «За кого з цих кандидатів, ви, швидше за все, проголосуєте у другому турі, який відбудеться 21 квітня?».

Якщо станом на 8-9 квітня 75,5% респондентів підтримували Володимира Зеленського, а 24,5% - Петра Порошенка, то на 15-16 квітня за Зеленського готові були відати голови 65,1%, а за Порошенка - 34,9%

Опитування проводилось щодня, методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

В ході роллінгового опитування проведено 2200 інтерв'ю (6-16 квітня), похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 5%.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама