Політика

Як депутати з Кіровоградщини голосували за відставку уряду Гройсмана

. 1551

 

Після емоційної заяви Володимира Зеленського про те, що уряд має піти у відставку, яку він виголосив у своїй інавгураційній промові, Володимир Гройсман написав заяву про відставку з посади Прем’єр-Міністра. Сьогодні Верховна Рада України на черговому пленарному засіданні розглянула це питання.


Ще до засідання частина фракцій заявила, що не підтримає прохання Прем’єра . Адже відставка Гройсмана тягне за собою відставку всього Уряду і в умовах позачергових парламентських виборів країна могла просто лишитись в безвладному хаосі.

 

Зауважимо, що після заяви Зеленського, від нього не звучало жодних пропозицій щодо формування нового складу Уряду. Тобто, найбільш вірогідною є ситуація, у якій в разі відставки, Уряд продовжив би виконання своїх обов’язків але вже, як в.о. А це б позбавило Гройсмана можливості підписувати будь-які документи, що могло б зашкодити виконанню Україною міжнародних зобов’язань та загальмувало б просування реформ.
За відставку Володимира Гройсмана проголосувало всього 97 депутатів. Найбільше голосів за це рішення дав «Опозиційний блок».

Як голосували депутати, які пов’язані з Кіровоградщиною проаналізувала ГО "Українська стратегія".

Єдиний депутат, який підтримав відставку Володимира Гройсмана це представник Радикальної Партії Ляшка Дмитро Лінько.

Костянтин Яриніч, Олександр Горбунов та Сергій Ларін не голосували за це рішення взагалі.

А от Станіслав Березкін, Михайло Поплавський і Олесь Довгий були відсутні на сесійному засіданні.

Таким чином, уряд Гройсмана продовжить свою роботу до формування нового складу кабінету міністрів вже новообраною Верховною Радою.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама