Політика

На Кіровоградщині п’ять потенційних кандидатів у нардепи піаряться на білбордах (ФОТО)

. 2819

Станом на 10 червня Центральна виборча комісія зареєструвала одного кандидата у народні депутати на Кіровоградщині.

10.06.2019 Kr Groycman

Спостерігачі ОПОРИ з початку виборчої кампанії фіксують білборди та сітілайти політичних партій та потенційних кандидатів у народні депутати у чотирьох з п’яти округів області.

Згідно з даними ЦВК, станом на 10 червня зареєстровано кандидатом у народні депутати самовисуванця Євгеній Лучков в окрузі №100 (місто Бобринець). Наразі рекламу цього кандидата не зафіксовано.

Натомість у Кропивницькому (округ № 99) є реклама політичної сили «Європейська солідарність» – це білборд із зображенням Петра Порошенка та написом «Обирай НАТО і ЄС. Долучайся! Європейська солідарність». А також зовнішня реклама зі згадуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана – «Лідерство – це відповідальність. Гройсман», «Українська стратегія. Володимир Гройсман», і білборди із зображенням Андрія Білецького з написом «Національний корпус». На виїзді з міста розміщено білборди з написом «Аграрна партія іде в парламент».

10.06.2019 Kr Nat

Щодо ймовірних кандидатів у народні депутати по одномандатним виборчим округах, то у 99 окрузі найбільше білбордів із згадуванням нардепа Олександра Горбунова. На них розміщено світлини із різних комунальних закладів, де здійснювався ремонт за бюджетні кошти, та написом, наприклад, «Реконструкція станції переливання крові. Рухаємося далі... Олександр Горбунов» й інші. Також наявні кілька білбордів із згадуванням нардепа Костянтина Яриніча та написом «Нові вікна нашого міста» бюджетна програма енергозбереження».

10.06.2019 Kr Gorbynov

Окрім 99 округу, зовнішню рекламу використовують потенційні кандидати у народні депутати ще в трьох округах області. Зокрема, в окрузі № 101 (центр – смт Голованівськ) розміщені білборди зі зображенням нардепа Максима Полякова та написами: «1939 – 1945. Пам’ятаємо, перемагаємо» та «Всеукраїнське об’єднання «Активне довголіття». Долучайтеся!».

10.06.2019 Kr Pol

А в окрузі № 102 (центр – м. Знам’янка) у любові зізнається діючий народний депутат Олесь Довгий. На рекламі розміщено жово- блакитне серце з написом «Я ♥ Світловодськ». В окрузі № 103 (центр – м. Олександрія) розміщений білборд із зображенням місцевого політика Володимира Дожджаника з привітанням «З Днем народження, улюблене місто! Олександрії 273 роки».

10.06.2019 Kr Dovgyy

«Нині ми фіксуємо, що більшість потенційних кандидатів у народні депутати не поспішають офіційно реєструватися у ЦВК. Натомість уже розпочали агітацію. Тобто йдеться про нерівні та неконкурентні умови для учасників виборчої кампанії. Згідно з частинами 1 та 2 статті 70 Закону партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, та кандидати у депутати, які балотуватимуться у одномандатних округах, мають право розпочати свою передвиборну агітацію на наступний день після реєстрації відповідних кандидатів у депутати», – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зої Лебідь.

Нагадаємо, згідно з ч.23 ст. 74 та ч. 7 ст. 73 Закону України «Про вибори народних депутатів України» агітаційні матеріали кандидатів мають мати необхідні вихідні дані та бути розміщені за кошти виборчого фонду.

10.06.2019 Kr Agro

10.06.2019 Kr Ol

 

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама