Політика

Лідер партії "Слуга народу" розповів про відбір мажоритарників від Кіровоградщини (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 5712

 

199 мажоритарників від партії не проходитимуть постраймеріз, як 201 висуванець за списком від партії "Слуга народу".

IMG 4700

Про це під сьогодні, 27 червня, під час прес-конференції в Кропивницькому повідомив голова політичної партії "Слуга народу" Дмитро Разумков.

- Ми максимально прикладали зусиль, аби якомога менше людей, які не є відповідними могли представляти наші інтереси, інтереси наших виборців на території нашої держави в мажоритарних округах, - каже Дмитро Разумков. - Але процедура постраймеріз не передбачається для кандидатів, які йдуть по мажоритарним виборчим округам і все-таки для них постпраймеріз це будуть вибори. Якщо ми десь помилилися, то ми готові будемо це визнати.

Зокрема, так прокоментував питання “Гречки” про інофрмацію, яка вчора з’явилася в ЗМІ про кандидата від партії по 101 округу (Голованівськ) Юрія Кузбита. Мовиться про те, що Юрій Кузбит нібито є партнером по бізнесу екснардепа, обвинуваченого в серії замовних вбивств Олександра Шепелєва. Таку інформацію повідомив у себе на сторінці Facebook кандидат в депутати Верховної Ради Дмитро Меленевский.

- Я вчора ввечері вже був у Кропивницькому, тому мені поки важко відповісти по цій особі, яку ви згадували. Треба розібратися. Думаю, що буду більш компетентним завтра-післязавтра, - каже Дмитро Разумков.

IMG 4679

Лідер партії також нагадав, що процедура праймеріз триватиме для кандидатів по списку від партії до 6 липня, саме цього дня і запланований третій заключний етап з’їзду. Саме тоді буде відомий остаточний перелік кандидатів. І, як прогнозує пан Разумков, будуть люди, які залишать список “Слуги народу”.

Також Дмитро Разумков розповів про те, як все-таки відрізнити мажоритарників від “клонів” партії. Адже зараз можна зустріти кандидатів від ГО, ПП, ТОВ, фондів “Слуга народу” тощо. Нагадаємо, приміром, у 103 окрузі (Олександрія) є два кандидати Сергія Коваленка: один це нині діючий в.о. голови Кіровоградської облдержадміністрації, а інший - киянин родом з Одеської області, керівник проектів ГО "БФ" СЛУГА НАРОДУ".

- Єдиний, хто має право написати, що суб’єктом висування є політична партія “Слуга народу” - це мажоритарник, якого висунула політична партія "Слуга народу", тобто наша політична сила, - зауважив Дмитро Разумков.

IMG 4691

Відзначимо, що від партії “Слуга народу” в Кіровоградській області балотується п’ять мажоритарників на округах.

Дмитро Разумков також розповів, що особливих преференцій до кандидатів від області не було. А всі кандидати-мажоритарники пройшли попередній відбір, серед якого було подання трьох перших законопроектів у разі потрапляння до Верховної Ради. Чимало законопроектів або ідей стосувалося зняття депутатської недоторканості, зокрема, надіслали такий і з Кропивницького. Принаймні, це підтвердив Олександр Дануца, висуванець від партії в 99 окрузі (Кропивницький), який на початку прес-конференції представив Дмитра Разумкова, як "Друга з великої літери".

IMG 4711

 

Поширюйте

Коментуйте