Політика

У Кропивницькому депутати заявили про розпуск фракції “Опозиційний блок”

. 2634

 

Сьогодні, 2 липня, під час пресконференції троє депутатів від “Опоблоку” заявили про припинення діяльності та розпуск політичної фракції «Опозиційного блоку» в міськраді Кропивницького.


Так, представник фракції «Опозиційного блоку» в Кропивницькому: депутати міськради Кропивницького Анна Ніжнікова, Анатолій Ларін, депутат Кіровської районної ради в Кропивницькому Олександр Рихлицький заявили про припинення діяльності та розпуск політичної фракції «Опозиційного блоку» в міськраді. Таке рішення, за словами Анни Ніжнікової, було прийнято на засіданні фракції від 1 липня.

Мовиться про припинення діяльності та розпуск фракції в кількості п’яти депутатів. А також про те, що партія “Опозиційний блок” трансформується в “Опозиційний блок - За Життя”.

- Ми вважаємо за потрібне продовжувати ту роботу з об’єднання опозиційних сил в єдину опозиційну платформу в інтересах нашої громади, - каже депутатка міськради Кропивницького Анна Ніжнікова.

Натомість перед прес-конференцією у ЗМІ було розіслано інформацію під скринькою “Прес-служба Опозиційного блоку Кіровоградщини”, що депутати міської та районних рад обласного центру, яких обирали по спискам Опозиційного блоку у 2015 році вже ніби рік є функціонерами іншої партії – партії «Опозиційна платформа - За Життя». Крім того, такий «вихід» із фракції Опозиційного блоку називають “зрадою своїх виборців і продаж їх інтересів”.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама