Політика

102-й округ на Кіровоградщині «злили» – кандидат у нардепи Андрій Лаврусь

 Автор: Валерія Жовтун. 5472

 

Кандидат у народні депутати по 102-му одномандатному виборчому округу на Кіровоградщині Андрій Лаврусь в ефірі телеканалу «Прямий» заявив, що його округ «злили». Запис ефіру він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

IMG 20190704 125031

«Українське суспільство хоче оновлення Верховної Ради, хоче нових людей і нових підходів. Втім на Кіровоградщині, по 102-му округу, від «Слуги народу» йде Артем Петрощук, житель Києва. Його на окрузі не бачать. На цьому окрузі балотуюсь ще я і Олесь Довгий. Це говорить про те, що наш округ просто «злили». Схожа ситуація і в інших регіонах. Тобто досі діють старі схеми – за кулісами домовляються, ставлять технічних кандидатів або наближених осіб. Тому прошу людей обирати того, хто з ними живе, який не віртуальний, не технічний, а справжній, і який буде представляти їхні інтереси при владі», – сказав Андрій Лаврусь у ефірі телеканалу.

Нагадаємо, округ №102 включає міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони.

Андрій Лаврусь – керівник ГО «Центральноукраїнський антикорупційний офіс» та директор обласного контактного центру – є самовисуванцем, безпартійний. Він родом із Олександрівки, яка входить до меж округу.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте