Політика

Вакарчук не приїде до Кропивницького через несподіваний передвиборчий графік

 Автор: Валерія Жовтун. 5185

 

Концерт «Океану Ельзи» і зустріч зі Святославом Вакарчуком сьогодні, 7 липня, все-таки не відбудеться через несподіванки в передвиборчому графіку.

 158 1581969 canceled png

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив фронтмен рок-гурта, лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук.

- Я дуже-дуже хотів приїхати до вас і зустрітися з кожним особисто в рамках «Туру змін». Але, на жаль, передвиборчий графік – несподіваний. Ми мусимо реагувати на виклики і вносити корективи, - розповів у відеозверненні до Кропивницького Вакарчук і додав. – А ще обов’язково приїду до вас.

Однак сьогодні о 18:00 на Театральній площі відбудеться зустріч з командою партії «Голос»: кіборгом, захисником Донецького ареопорту Андрієм Шараскіним, правозахисницею Лесею Василенко, фахівчинею з освіти Інною Совсун.

В рамках «Відвертого діалогу щодо подальшого розвитку країни», як зазначають організатори будуть говорити про національну безпеку, повернення територій, захист прав людини, соціальні реформи та освіту.

Нагадаємо, раніше анонсований концерт «Океану Ельзи» і зустріч з Святославом Вакарчуком на 7 липня в Кропивницькому несподівано зник з переліку міст в рамках передвиборчого туру партії «Голос».

 

Поширюйте

Коментуйте