Політика

На Кіровоградщині написали заяви в поліцію за непрямий підкуп виборців (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 2295

 

На Кіровоградщині поширеним явищем на цих виборах є непрямий підкуп виборців товарами та послугами.

 

op

Про це під час пресконференції повідомила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в області Зоя Лебідь, сьогодні,18 липня.

–Щодо непрямого підкупу виборців заяви в поліцію написані щодо кандидатів-мажоритарників Максима Полякова, Володимира Духна, Євгенія Лучкова, Андрія Флорі, Сергія Ратенка,– зазначила Зоя Лебідь.

Крім того, серед порушень - агітація під час заходів, організованими органами влади та поширення агітації без вихідних даних.

- Найбільше порушень зафіксовано в 99 та 101 округах. Особливістю цієї компанії є величезна кількість чорного піару. Про це є заяви самих кандидатів і є реакція поліції на ці випадки. Зокрема, вчора затримали автомобіль з матеріалами чорного піару проти одного з кандидатів, - каже Зоя Лебідь.

Також ОПОРА моніторить роботу дільничних та окружних виборчих комісій. Щодо ОВК, то на початку роботи зафіксували порушення ведення діловодства, оприлюднення протоколів тощо.

Громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРИ в області Євген Гурницький повідомив, що наразі відкрито сім кримінальних проваджень.

-За нашою інформацією до суду направили 33 протоколи про адмінправопорушення. В Єдиному державному реєстрі судових рішень є 21 постанова. Чотири справи були закриті, три особи визнали винними і притягнули до відповідальності. 14 справ направленні судами на доопрацювання в поліцію,- відзначив Євген.

 

Поширюйте

Коментуйте