Політика

На Кіровоградщині хочуть реалізувати пілотний проект соціально-психологічної реабілітації АТОвців

. 1377

Пілотний проект соціально-психологічної реабілітації АТОвців має намір реалізувати на Кіровоградщині Міністерство у справах ветеранів.

67175787 428237738031649 6419592659899252736 n

Ідею реалізації цього проекту в області підтримала очільниця Міністерства, кандидат у народні депутати від партії «Європейська солідарність» Ірина Фріз. Проект передбачає створення реабілітаційних центрів в усіх районах області.

«Під час зустрічі в вашому шпиталі ми мали можливість обговорити пілотний проект, для того, щоб створити в кожному райцентрі реабілітаційний центр», – повідомила вона 18 липня, перебуваючи у Кропивницькому і додала, партія «Європейська Солідарність» готова взяти на себе відповідальність за вирішення проблем військових та їхніх родин і далі захищати їхні інтереси у законодавчій гілці влади.

«Сподіваємося, нарешті забезпечення ветеранів буде на гідному державному рівні. Адже це дуже особлива категорія, яка потребує особливих підходів, – зазначила координатор центру медико-психологічної реабілітації «Компас» Анна Колєва.

У разі старту проекту, його базовими підрозділами стануть обласний госпіталь для ветеранів, Центр медико-психологічної реабілітації «Компас», Центр допомоги учасникам АТО\ООС при обласній раді.

Також у Кропивницькому міністр зустрілася з бійцями третього полку спецпризначення, ветеранами і родинами загиблих героїв. Говорили про наболіле – соціальний захист. Зокрема, виплату пенсій і матеріальної допомоги.

67257917 2712770675419770 207744965357338624 n

Після цього Ірина Фріз ознайомилася з роботою амбулаторії у Протопопівській громаді та навчально-виховного об’єднання у Новопразькій ОТГ.

«Не кожна районна школа, лікарня Києва має таке обладнання і таких фахівців, які є на Кіровоградщині. Вони – реальний скарб, їх потрібно цінувати, максимально підтримувати. І саме це ми будемо робити в новому парламенті. Я сподіваюсь, що той запал, той оптимізм, які випромінюють фахівці, спеціалісти на всіх рівнях, дасть можливість продовжувати ті реформи, які були розпочаті останні п’ять років, зміцнювати їх здобутки і досягати нових результатів», – підсумувала Ірина Фріз.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама