Політика

На Кіровоградщині під час виборів поки не зафіксували грубих порушень

. 1378

 

Наразі під час позачергових парламентських виборів, що відбуваються, сьогодні, 21 липня, в області не фіксують грубих порушень.

 cf5853497feefe2df5af6f3a69012fc7 copy

Про це стало відомо в рамках інформаційного марафону в день виборів у Пресклубі реформ.

- Маємо інтригу на 100 окрузі. Продовжуємо відстежувати ситуацію. До 99 округу завжди прикута увага, адже очікуємо якихось “новацій”. Однак станом наразі спостерігається спокійна ситуація, - каже заступник голови обласного штабу партії «Слуга Народу» Ігор Волков. - Ми уважно будемо дивитися в останні години щодо спалахів активності, які можуть відбутися на тих чи інших дільницях. Зокрема, там, де у нас є сумніви.

- Дільниці працюють в штатному режимі. Порушень, які б впливали не результат виборів я не побачив, - відзначив кандидат у народні депутати по 99-му округу Володимир Зайченко.

Представник ОПОРИ Євген Гурницький нагадав про 12 фактів видачі бюлетенів без паспортів, про інформаційні матеріали про партії та мажоритарників, які не завжди були рівноцінно розміщені на стендах. Однак, за його словами, грубих порушень не було зафіксовано.

За інформацією Любов Лук’янцевої, асоціації "Громадські ініціативи", фіксували заповнення протоколів до початку засідання на деяких дільницях 99, 100 округів.

- Явка є достатньо високою, ніж ми очікували, навіть у порівнянні з іншими областями, - зауважив кандидат в нардепи в 99 округу Олександр Цертій про ситуацію на округу. - Суттєвих порушень виявлено не було. Пригнічує, що було багато реклами в місті на зовнішніх носіях. А на дільницях - відсутність інформації, програм кандидатів, адже порушується право виборців на ознайомлення.

Нагадаємо, станом на 16.00 явка виборців, за даними ЦВК, на Кіровоградщині становить 39,21%.

А от виборчі дільниці будуть працювати до 20:00.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама