Політика

Сесію міськради Кропивницького зірвали: причини невідомі

. 2149

Після перерви у сесії міськради Кропивницького у залі зареєструвались 20 депутатів. Кворум відсутній, а причини зриву сесії невідомі.

 18088 1200x800 2

Відсутні депутати не попереджали про свою відсутність та не робили жодних заяв. Нагадаємо, на сьогоднішній сесії мали розглянути питання фінансування міського теплового підприємства, перерозподіл коштів на освіту і медицину.

У залі розпочалось обговорення можливих причин зриву сесії. У свою чергу депутати Михайло Демченко і Олександр Цертій вважають винним у ситуації секретаря міськради Андрія Табалова, вплив якого вбачають на депутатів.

За словами секретаря міськради Андрія Табалова, він не знає точних причин відсутності депутатів, проте під час комісії із питань ЖКГ депутати вимагати проведення тематичного Дня депутата, і він припускає, що це може стати причиною.

У свою чергу депутат Ігор Волков, який раніше очолював фракцію БПП в міськраді, а на останніх виборах був заступником голови партії «Слуга народу» запропонував загалом розпустити раду, якщо ефективно працювати не виходить.

Депутат Роман Колісніченко звинуватив секретаря міськради у тому, що депутати зривають сесію для того, щоб лобіювати питання приватизації КП «Електротранс» та будівництва заправки біля аеропорту.

- Пане Романе, до цих слів я сприймав ваші слова серйозно, - прокоментував звинувачення Андрій Табалов.

Слово взяв місткий голова Андрій Райкович, який наголосив на важливості прийняття фінансових питань, які необхідно розглянути. Міський голова стверджує - жодних неузгоджених питань на сьогодні не було і він не розуміє причини демаршу.

- На 10 млн грн мали збільшити фінансування освіти, але немає директорів шкіл ( мова про Анну Ніжнікову та Лілію Матяшову - депутаток Опоблоку - авт.). Просив би свого заступника Наталію Дзюбу і керівника управління освіти Ларису Костенко посприяти їх присутності. 8 млн грн ми мали спрямувати на виплату зарплати медикам. Із урахуванням субвенції це дало б нам змогу без соціальної напруги дочекатись нового формування уряду на початку вересня, - прокоментував Райкович.

Також, за його словами, сьогодні мали розглянути питання коригування бюджету будівництва Арки - збільшити на 12 млн грн, а також збільшення на мільйон гривень видатків для завершення будівництва багатоповерхівки на Жадова.

Член виконкому, майбутній нардеп Олександр Дануца, висловив думку, що депутати просто не хотіли голосувати за виділення кошти на Арку, адже депутати радше хотіли б витратити на ремонт прибудинкових територій, де могли б поставити «своїх» підрядників.

- Думаю, що ні в кого з присутніх чи відсутніх депутатів немає бажання саботувати роботу. Ситуації були різні. Хтось приходив, хтось йшов. Думаю міський голова ініціює зустріч з відсутніми, спробує порозумітись з причинами проблем, я долучусь, - зазначив секретар міськради.

Знову зібратись на сесію депутати спробують в четвер, 22 серпня.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама