Політика

У Кіровограді відбудеться підпільна партійна конференція

 Автор: Валерій Лебідь. 3130

З власних джерел "Гречці" стало відомо, що 5 серпня о 18.00, має відбутися конференція Кіровоградської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

    Підготовка до конференції розпочалася ще вчора, коли кільком працівникам міського штабу видали частину заборгованості за роботу у виборчій кампанії. В момент видачі коштів їм представили такого собі пана Горбовського, зауваживши, що саме ця людина є тим благодійником, завдяки якому вони отримують свої кревні, що його потрібно запам’ятати і саме він завтра має стати очільником кіровоградської міської організації.   

   Нагадаємо, що поки що Кіровоградською міською організацією керує Ігор Козуб, якого на попередній конференції спробували відсторонити від виконання обов’язків. Одна з причин - те, що він почав публічно розраховуватись за борги на виборах. Однак І. Козуб оскаржив санкції проти себе і чекає на рішення центрального керівництва партії.

    Ймовірно, конференція міської організації УДАР спробує узаконити кадрові зміни в "УДАРі". Голова обласної організації Анатолій Ревенко підтвердив журналістам "Гречки" факт проведення конференції. Однак заявив, що це буде "внутрішня конференція на якій вирішуватимуться внутрішні питання". І обіцяв повідомити журналістам про її рішення вже після проведення.

 

Поширюйте

Коментуйте