Політика

Сергій Горбовський очолив кіровоградський осередок опозиційної партії

 Автор: Валерій Лебідь. 5728

 

 5 вересня, у Кіровограді на таємних зборах, які дехто з представників кіровоградського УДАРу називає партійною конференцією, було обрано нового голову міської організації цієї партії. Ним став депутат Кіровської райради, керівник ТОВ «Кіровоград-ресурс» Сергій Горбовський.

 

Кіровоград. Інформаційний портал До недавнього часу цей депутат представляв Партію регіонів, про що свідчить інформація на сайті Кіровської  районної ради. Змінивши політичну орієнтацію, С. Горбовський оперативно завоював прихильність серед представників опозиційної партії. Ймовірно, в цьому йому допомогла виплата партійцям частини заборгованості за вибори(про що «Гречка» писала раніше).

Також головою міської організації УДАР на сьогодні є Ігор Козуб, який вважає проведений сьогодні захід нелегітимним: «Це збори незрозумілих людей, які до партії жодного відношення не мають. Про проведення зборів мені не повідомляли», - зазначає політик.

Нагадаємо, що це вже другі за останній час збори міської організації УДАР. На перших зборах в.о. голови Кіровоградської організації призначили депутата міської ради Д. Хоха, а І. Козуба відсторонили від посади на 60 днів.

 

Поширюйте

Коментуйте