Політика

Перший заступник голови Кіровоградської ОДА не претендує на нову посаду

. 4984

Сергій Коваленко написав заяву на звільнення, однак поки на нове призначення не претендує.

kovalenko

Так, перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко прокоментував “Гречці” інформацію про заяву на звільнення. Про те, що перший заступник подав заяву на звільнення озвучив голова ОДА Андрій Балонь сьогодні, 29 листопада, під час позачергової сесії облради.

Те, що було сказано на сесії пану Коваленку, за його словами, не відомо, адже він наразі перебуває в Світловодську. Він каже, що заяву на звільнення написав ще 11 листопада, у день представлення нового очільника ОДА Андрія Балоня. Такий механізм припинення повноважень на посаді заступника голови ОДА з приходом нового очільника передбачений законодавством.

На запитання журналіста “Гречки” чи подавав Коваленко нову заяву на прийняття на ту чи іншу посаду, зокрема в рамках проєкту LIFT, перший заступник відповів, що не подавав.

- Ні, - каже Сергій Коваленко і ділиться з планами на ближче майбутнє. - Зараз хочу елементарно відпочити, оскільки у відпустці був останній раз у березні минулого року. Далі буде. Про це ще поговоримо.

Відзначимо, що перший заступник голови обласної державної адміністрації призначається на посаду головою ОДА за згодою прем'єр-міністра.

На посаді першого заступника голови ОДА Сергій Коваленко перебуває з грудня 2015 року.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама