Політика

Світловодськ має просити парламент про дострокові вибори мера - міністерка Альона Бабак

. 1929

 

Зрив опалювального сезону в Світловодську є прикладом кризи місцевого самоврядування, заявила в інтерв’ю Радіо Свобода голова Міністерства розвитку громад і територій Альона Бабак.

 

391B9C97 66B4 4DBE B3A2 DC3A4C066A45 cx0 cy5 cw0 w1023 r1 s

Таким чином вона прокоментувала ситуацію в Світловодську, Кіровоградська область, де виникли проблеми з початком опалювального сезону, повідомляє "Радіо Свобода".

«Це і проблема, і приклад кризи або недієвості місцевого самоврядування. У цьому місті вже дуже давно триває безвладдя. Ще з минулого року були звернення до Верховної Ради провести позачергові вибори мера. Голови не має, секретарі ради змінюються, комунальне майно передали незрозуміло в який спосіб приватній компанії, включаючи мережі та майно, яке є системами життєзабезпечення, що заборонено законом. Цьому місту потрібен мер», – сказала міністерка.

Виходом із ситуації вона вважає нові місцеві вибори. На думку Бабак, місцева громада повинна «звертатися до Верховної Ради і казати, що не можуть жити з безвладдям».

25 листопада прокуратура Кіровоградської області повідомила, що за фактом зриву опалювального сезону у Світловодську відкрила кримінальне провадження за статтею про «зловживання повноваженнями службовою особою». Станом на цей день проблеми з опаленням мали 13 тисяч місцевих жителів.

Станом на вечір 1 грудня, як повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій, у Світловодську тривають роботи з ліквідації локальних поривів трубопроводу.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама