Політика

Кропивницький долучився до громадської акції «Ні капітуляції!» (ФОТО, ВІДЕО)

. 5853

На центральну площу Кропивницького, в підтримку київської акції «Ні капітуляції!», вийшли близько сотні громадян.

kap1

Сьогодні, 8 грудня, о 13.00 зібрались містяни, аби привернути увагу до участі Зеленського у зустріч нормандської четвірки: лідерів України, Росії, Німеччини та Франції, що відбудеться 9 грудня. У своїх виступах учасники заходу говорили про можливі загрози через участь Зеленського у цій зустрічі, наголошували на необхідності не допустити здачі інтересів України.

kap2

Повідомлення про акцію можна було побачити в соцмережах, зокрема анонсовано на сьогодні захід «Червоні лінії для Зеленського». Організаторами акції зазначено три політсили: Європейська Солідарність», «Голос», «Батьківщина». В анонсі зазначено і вимоги, з якими вони закликали прийти на мітинг кропивничан:

- Зважаючи на доленосні виклики, які сьогодні стоять перед Україною, напередодні Нормандської зустрічі необхідно нагадати владі про «червоні лінії» – вимоги українського народу, які ніхто не має права зігнорувати:

- жодних компромісів щодо унітарної держави і ніякої федералізації;
- жодних компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу;
- жодних політичний дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виконання умов безпеки і деокупації. Зокрема, виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном;
- жодних компромісів щодо деокупації та повернення Криму в Україну;
- жодного припинення міжнародних судових процесів проти Росії.

kap3

Проте під час самого мітингу організатори «не світились» зі своєю політичною символікою, а на площі зібрались люди, які переважно не мають жодного стосунку до цих партій. «Гречка» впізнала відомих у місті активістів та інших учасників Євромайдану, ветеранів АТО та інших. Серед присутніх пані Тетяна з Кіровоградщини, запевняє – приїхали за 40 кілометрів всією родиною аби долучитись до громадської акції.
- Я прийшла, щоб нагадати Зеленському, що є народ, який не хоче, щоб він робив, те, що збирається зробити. Судячи з його поглядів і дій він збирається нас просто продати Росії.

kap4

По-перше ми ще досі не почули, що він там, зустріч нормандської четвірки збирається говорити.

По-друге – відведення, що обернулось для нас величезними втратами. Адже відтоді як почалось відведення, набагато більше воїнів гинуть. По-третє, лише дві з половиною години буде ота «Нормадська зустріч». Чотири керівники держав, які розмовляють із перекладачами. Про що вони домовляться? Та він не встигне і два слова сказати. Так виглядає, що там вже про все домовлено, і він їди туди лишень щоб підписати, - вважає Тетяна.

kap5

Більше дивіться на відео:

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама