Політика

Андрій Табалов прозвітував про депутатську роботу в прямому ефірі на ТБ

. 1438

Вчора, 19 грудня, у рамках публічних звітів на «UA: Кропивницький» як депутат про свою діяльність за рік розповів Андрій Табалов.

 

80190759 2607038162843339 3377577812176142336 o

Раніше він вже звітував про свою роботу на посаді секретаря міськради, а цього разу розповів як працює з округами, яких у нього два – у мікрорайонах Жадова і Балка.

Хоча один округ - це спальний район, а інший - приватний сектор, проблем в них схожі - це благоустрій території.

У тому ж дворі по Жадова за ініціативи мешканців реалізували проект Громадського бюджету «Дозвілля родини»: встановили дитячий майданчик, альтанку, огородили парканом задля безпеки дітей. Наступного року також у рамках Громадського бюджету створять сквер "Жадівський". Загалом, стимулювати ініціативи мешканців і показувати їм можливості для реалізації їх бажань, вважає важливим Табалов. Окрім благоустрою на окрузі проводились кілька суботників, спортивні свята.

Вагомим аспектом роботи Табалов вважає налагодження взаємодії поліції та мешканців округу. Для цього у його громадській приймальні дільничний офіцер поліції провів прийоми громадян. Також працює програма "Сусідська варта".

Для Балки гострою проблемою була відсутність аптек. У міській раді довго шукали можливості зацікавити у відкритті аптеки одну із приватних мереж, але їм це було не цікаво, аж поки ініціатором будівництва не виступив приватний підприємець - місцевий житель, який зараз активно займається цим питанням.

«Прозвітую особисто і широко і на Балці, і на Жадова буквально в січні місяці, щоб не завантажувати людей у період новорічних свят, і подивимось, що ми запланували на наступний рік» , - каже Табалов.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама