Політика

На Кіровоградщині ще залишилися вакантні посади на голів РДА

. 3736

У чотирьох районах ще не обрали кандидатів на посади голів райдержадміністрацій. Проєкт LIFT з відбору кандидатів на посади керівників триває. Загалом ще не узгодженими Офісом президента залишаються 11 претендентів.

balon copy

Про це повідомив сьогодні, 23 грудня, під час брифінгу голова облдержадміністрації Андрій Балонь.

- Станом на сьогодні Офісом президента узгоджено 10 кандидатур на призначення. Ми чекаємо їх призначення. Крім того, ще три комплекти документів за результатами фінальних співбесід підготовлені та скеровані до Офісу президента і протягом тижня планую надіслати ще чотири комплекти, - каже Андрій Балонь. - Як результат ми отримаємо 17 кандидатів і залишається чотири райони, в яких не підібрані гідні кандидати, які мали б очолювати районні державні адміністрації.

За його словами, у деяких районах визначеним переможцям-кандидатам пропонуватимуть створювати команди з фіналістами відбору проєкту LIFT.

- Як мінімум, у п’яти районах взагалі заходитимуть цілі команди людей, які незалежно рухалися і проходили конкурс по LIFT, - каже Андрій Балонь. - Думаю, що це гарний приклад того, що це можливо і це буде корисно для громад, де такі люди пройдуть і стануть керівниками.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама