Політика

Законопроєкт про поділ Кіровоградщини на райони доопрацьовується - Балонь

. 8131

Відкликаний торік законопроєкт про поділ Кіровоградщини в рамках адміністративно-територіальної реформи на три райони - доопрацьовують.

82957480 1554643534700862 1687214680315002880 n

Про це розповів сьогодні, 27 січня, під час брифінгу голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Балонь.

- Ми зараз відштовхуємося від того, що той законопроєкт, який розглядався в парламенті, відкликаний президентом, зараз доопрацьовується, - каже Андрій Балонь. - Чи це буде доопрацьована редакція, чи нова - ми поки не знаємо. Знаю напевно і нам розповідали в Києві, на нараді в Офісі президента, що такий законопроєкт обов’язково буде направлений на розгляд Верховної Ради.

За словами Андрія Балоня, законопроєкт має бути до проведення місцевих виборів. Попередньо вибори заплановані цьогоріч на осінь.

- Вибори повинні відбутися вже за новим адміністративно-територіальним поділом і устроєм держави в цілому, - каже очільник ОДА.

Нагадаємо, у відкликаному законопроєкті пропонувався поділ області на три райони: Кропивницький, Олександрійський, Голованівський. Натомість в Мінрегіоні пропонували поділ на такі три райони: Кропивницький, Олександрійський, Новоукраїнський.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама