Політика

Андрій Табалов: що зміниться для мешканців селища Нового після приєднання до Кропивницького

. 1918

З 1 березня селище Нове має офіційно стати ще одним мікрорайоном Кропивницького.

83888629 194526198604765 7497511807746048000 o

Про зміни для мешканців селища розповів секретар міської ради Андрій Табалов.

-До цього рішення громада йшла понад півроку, провівши чотири засідання селищної ради, більшість з яких не були результативними: ми бачили і відсутність кворуму, і навмисні зриви сесійного засідання руками самих депутатів селищної ради. Як на мене, в усій цій історії найбільш важливо, що ініціатива про приєднання селища Нового до міста походить від людей. І для Кропивницької міської ради це є найвищою цінністю, тому ми продовжимо працювати, аби приєднання було проведене у передбачений рішенням строк,- відзначив секретар міськради.

Що отримають мешканці селища Нового від приєднання?

-По-перше, стабільну роботу усіх сфер життя селища: транспорт, ЖКГ, надання комунальних послуг, вивіз сміття. По-друге, місто забезпечить утримання позашкільних навчальних закладів, ремонт доріг, освітлення - все, на що не вистачає коштів у селища. Разом ми зможемо бути сильнішими,- каже Андрій Табалов.

Що зміниться для керівництва селища?

-Селищний голова автоматично стане старостою, при якому діятиме старостат. Туди на роботу зможуть перейти частина працівників апарату селищної ради, інша частина може бути працевлаштована в сервісному центрі від ЦНАПу. А от депутати місцевої ради свої повноваження втрачають. У цьому, я думаю, і є відповідь на питання, чому процес приєднання триває так складно. Головне, що громада визначилась і знає, що з містом їм буде краще. Дуже сподіваюсь, що новенські депутати не «розтопчуть» в кінець ті крихти довіри, які до них залишились у людей, і з 1-го березня ми станемо єдиним затишним містом,- додав посадовець.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама