Політика

Нардеп з Кропивницького пояснив, чому не підтримав звільнення радника секретаря РНБО

. 2019

У той час, коли колеги з фракції “Слуга народу” збирали підписи за звільнення радника секретаря РНБО Сергія Сивоху нардеп з Кропивницького Олександр Дануца звернення не підтримав.

 436e126cef6360dc98f99b5870d0e305bf3a1ccd

При цьому Олександр Дануца був єдиним нардепом з Кіровоградщини, хто підписався під зверненням до Президента, у якому висловились проти нових Мінських домовленостей.

Чому не підписався за звільнення пана Сивохи, однак підписався проти нових Мінських домовленостей народний обранець пояснив у коментарі “Гречці”:

- На мою думку, це дві взаємонепов’язані події. Є звернення, яке я підтримав, не відмовився, хоча деякі, здається, депутати повідмовлялися підтримати. У мене є абсолютно чітка позиція - я проти суб’єктності так званих ЛНР і ДНР, прямо звинувачую Путіна і його владу, що саме вони розв’язали війну на українському Донбасі, що Росія анексувала Крим, - каже Олександр Дануца. - А до чого тут звільнення конкретного чиновника чи в статусі радника? Завтра захоче хтось звільнити ще секретарку в Офісі президента, бо вона пост викладе, який комусь не сподобається, можливо, справедливо не сподобається. Ми і це в цю історію домішаємо? Хтось хоче звільнити Сивоху, хтось - Венедіктову (новопризначена генпрокурор країни, - ред.).

Головне, щоб не крали в армії, як це було донедавна і не заробляли гроші на крові. Якщо ми своїми зусиллями зможемо зберегти хоч одне життя, а то і більше життів наших солдатів, громадян, тоді значить зусилля президента, уряду, народних депутатів направлені в правильне русло.

Я не слідкую за Сивохою чи ще за кимось не слідкую. Є президент країни, який має офіційну позицію, яку я абсолютно підтримую, є міністр закордонних справ, який має офіційну позицію, є міністр оборони, який має офіційну позицію. Якщо у когось є запитання до офіційних позицій цих людей, тоді задавайте мені питання з приводу офіційних позицій цих людей, які законом України уповноважені мати офіційну позицію.

Відзначимо, що жоден інший нардеп від Кіровоградщини це звернення також не підписав.

 Фото з вільних джерел

Поширюйте

Коментуйте


Реклама