Політика

Кураторство над областями роздали олігархам: кому дісталась Кіровоградщина

. 11870

 

Минулого тижня Президент України Володимир Зеленський зустрівся із олігархами та крупними бізнесменами та попросив їх курувати боротьбу з коронавірусом у конкретних областях.

 

5214bdb529ff52c2bc08d9b03f97b94e

Фото "Бізнес журнал"

Як повідомляє "Українська правда", сам Зеленський у день зустрічі розповів, що зібрав олігархів та бізнес з єдиною метою – зібрати гроші на боротьбу з вірусом.

"Ми домовились створити окремий фонд, який зараз знадобиться на ліки, на різні лікарські засоби. Нам треба близько 12-13 мільярдів гривень", – розповів президент.

Як повідомляє УП з посиланням на, одного з учасників зустрічі, президент попросив не лише фінансової допомоги, але й щоб кожен із присутніх взяв на себе кураторство за окремою областю, де має активи й, відповідно, ресурси і людей.

За словами учасників зустрічі, області розділили так:

Рінат Ахметов – Івано-Франківська, Львівська, Донецька, Луганська; плюс міста, де він має вплив як, наприклад, Кривий Ріг;
Ігор Коломойський – Запорізька область;
Ігор Палиця (на зустрічі присутній не був, але має давню історію особистих стосунків із Зеленським) – Волинська область разом з Коломойським і Тернопільська область (щоправда, новий губернатор Тернопільщини начебто відмовився працювати з людиною Палиці);
Віктор Пінчук – Дніпропетровська область;
Андрій Веревський – Полтавська і Кіровоградська області;
Юрій Косюк – Вінницька і Черкаська області;
Андрій Ставніцер – Одеська область;
Олександр Ярославський – Харківська область.

Нагадаємо, Андрій Веревський представник агробізнесу, президент холдингу «Кернел Групп». Один із найбагатших українців. У 2019 його статки згідно рейтингу журналу "НВ" "топ-100 найбагатших українців", оцінено у $358 млн. Минулого тижня Компанія «Кернел» створює штаб по боротьбі з коронавірусом у Полтавській і Кіровоградській областях.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама