Політика

Нардепи проголосували банківський законопроєкт: скільки голосів від Кіровоградщини

. 3266

 

Під час позачергового засідання Верховної Ради, сьогодні, 30 березня, народні обранці проголосували в першому читанні за банківський законопроєкт, або як ще його називають “антиколомойський”.

223630

Як відомо голосування за цей законопроєкт є умовою отримання фінансової допомоги від МВФ. Про що напередодні позачергового засідання парламенту у своєму зверненні казав перезидент Володимир Зеленський. За його словами, після голосування за закони про ринок землі та банки Україна одержить підтримку від міжнародних фінансових партнерів щонайменше 10 мільярдів доларів США. Це, за словами Володимира Зеленського, допоможе врятувати країну від економічного занепаду та навіть від дефолту через пандемію коронавірусу.

Банківський законопроєкт ще називають «антиколомойським» через те, що він направлений на те, аби не допустити повернення ПриватБанку колишнім акціонерам -  Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову.

Мовиться про законопроєкт №2571-д  “Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності”, поданий до ВР сьогодні, 30 березня.

- Реалізація положень законопроєкту сприятиме підвищенню ефективності застосування Фондом можливих механізмів виведення банків з ринку та збільшенню кількості кредиторів, вимоги яких будуть задоволені  в ході ліквідації та після її завершення, зменшення витрат Фонду та коштів платників податків у разі прийняття державою рішення про участь у виведенні системно важливого банку з ринку, - мовиться в пояснювальній записці.

Зокрема, йдеться про удосконалення законодавчих норм, що визначають особливості судового провадження у справах про виведення банків з ринку. 

Загалом за банківський законопроєкт проголосували 267 народних обранців, проти - 17, утрималися - 31, не голосували - 29.

Так голосували нардепи від Кіровоградщини та пов’язані з регіоном:
Богдан Торохтій («Слуга Народу») - За.
Олег Тарасов («Слуга Народу») - За.
Олександр Дануца («Слуга Народу») - За.
Ігор Мурдій («Слуга Народу») - За.
Юрій Кузбит («Слуга Народу») - За.
Олег Воронько («Слуга Народу») - Проти. 
Андрій Ніколаєнко («Батьківщина») - Проти.
Олесь Довгий (позафракційний) - За.

Проголосували також нардепи про скорочення терміну підготовки законопроєкту до другого читання.

Фото zik.ua

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама