Політика

Андрій Табалов: дофінансування галузі охорони здоров’я - найважливіше питання діяльності міської ради сьогодні

. 1392

1 квітня, в ефірі каналу UA:Кропивницький у програмі “Тема дня” секретар міської ради Андрій Табалов та радник міського голови з питань санітарно-епідеміологічної безпеки Іван Касьяненко обговорили першочергові рішення, які депутатський корпус повинен ухвалити в умовах запровадження надзвичайної ситуації та можливість надання податкових пільг підприємцям обласного центру і дистанційного проведення засідання сесії міської ради.

 

91647051 878275505930508 1752596439181033472 n

Найважливішим питанням, яке першочергово має вирішити депутатський корпус міської ради, Андрій Табалов назвав дофінансування медичної галузі Кропивницького, повідомили на сайті міськради.

- Минулого тижня у Центральну міську лікарню Кропивницького надійшло надзвичайно необхідне для лікування хворих на коронавірусну інфекцію обладнання – апарати інтенсивної вентиляції легень. На їх придбання міська рада додатково виділила кошти з міського бюджету. Також ми повинні додати кошти для виплати зарплат та закупівлі засобів індивідуального захисту медикам, - зазначив Андрій Табалов. - Щоб усе це зробити нам треба провести сесію. Я вивчив це питання, ми можемо оперативно провести сесійне засідання онлайн. Є норма закону України, який дозволяє такий формат проведення сесії після відповідного розпорядження міського голови із затвердженням порядку її проведення.

Іван Касьяненко підтримав ініціативу дистанційного сесійного засідання, він зауважив, що питання оплати роботи медиків за карантинний період необхідно вирішувати у відповідності до прийнятого Кабінетом Міністрів рішення про підвищення заробітної плати.

Щодо прозорості та законності прийнятих рішень під час проведення сесії онлайн, Андрій Табалов зауважив, що наразі у пріоритеті міської влади захист кропивничан, а отже необхідні рішення треба приймати швидко.

Обговорили посадовці і можливість надання податкових пільг підприємцям.

- Допомогти місцевим підприємцям — потрібна і правильна ініціатива, але ми повинні розуміти, що зараз у пріоритеті — допомога медикам, - наголосив Андрій Табалов. - Сьогодні допомоги потребують також самотні люди похилого віку, які опинились у зоні найбільшого ризику. Але, на щастя, у нас є волонтери, депутати, які допомагають. Я особисто ініціював акцію підтримки самотніх літніх людей і так само закликаю кропивничан допомагати стареньким сусідам, дідусям, бабусям. Тому, щоб визначити, які ініціативи на часі, нам і треба провести сесійне засідання.

Секретар міської ради додав, що чергове засідання сесії готове до проведення у найближчий час і важливі для міста рішення будуть прийняті.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама