Політика

Місцева влада поскаржилась Зеленському на тиск

. 2871

 

Правління Асоціації міст України звернулося до Президента України Володимира Зеленського щодо припинення безпідставного тиску на місцеве самоврядування та забезпечення спільної роботи центральних органів влади та органів місцевого самоврядування в боротьбі з епідемією коронавірусу та економічною кризою.

 

ya 17180 20992.jpg

Про це йдеться на офіційному сайті АМУ.

У зверненні мовиться, що Правління АМУ вважає неприпустимим протистояння центральної влади та місцевого самоврядування.

У 2020 році суттєво зросла кількість порушених кримінальних справ проти представників місцевого самоврядування, обґрунтованість яких викликає величезні питання.

АМУ пропонує надати органам місцевого самоврядування право пом’якшувати умови карантину для громадян та суб’єктів господарювання. Адже саме органи місцевого самоврядування повинні мати змогу на місцях приймати рішення в залежності від конкретної ситуації в громаді.

– В умовах економічної кризи та пандемії коронавірусної хвороби COVID-19, коли місцеве самоврядування забезпечує життєдіяльність міст, селищ та сіл, тиск правоохоронних органів і прокуратури несе пряму загрозу безпеці та життю громадян України, оскільки фактично паралізує роботу муніципалітетів з надання відповідних послуг, – зазначено у зверненні.

АМУ висловлює переконання, що у нинішніх умовах державна влада та місцеве самоврядування мають діяти спільно та злагоджено з метою убезпечення громадян України від поширення коронавірусної хвороби та зниження впливу наслідків економічної кризи на добробут кожного українця.

Фото з вільних джерел

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама