Політика

Кропивницький готовий до суттєвої зміни місцевої влади - соціолог

. 2859

Жителі обласного центру готові до кардинальних змін місцевої влади, зокрема, депутатського корпусу та мера Кропивницького. Про це свідчать дані соціологічного опитування від Центрально-української соціологічної лабораторії та клубу міжнародної політики, результати якого оприлюднили вчора, 19 травня.

98205525 576053733038686 6960135897786351616 n

За словами соціолога Едуарда Клюєнка, під час дослідження опитали 1200 жителів Кропивницького.

Так, на питання про те, представники яких політичних сил найбільше допомагають людям в нашому місті, кропивничани виділили наступну трійку лідерів. На першому місці стоїть ГО «Перспектива міста» (А. Стрижаков) – 31,3% людей відповіли, що ця громадська організація найбільше допомагає людям у місті. На другому місці – ВО «Батьківщина» (О. Цертій) - 7, 3%. На третьому місці партія «Наш край» (А. Табалов) - 5,2%».

Крім цього, результати дослідження показали, що під час майбутніх місцевих виборів кропивничани віддадуть перевагу місцевій партії – 32, 1%. 26,8% містян надали б перевагу загальноукраїнській. Така ж тенденція і щодо вибору міського голови - 25% кропивничан обрали б мером представника місцевої партії.

За результатами соціологічного опитування, з’ясувалися і ймовірні лідери майбутніх місцевих виборів серед партій.

«Результати, чесно кажучи, здивували нас, коли ми їх отримали, оскільки ми не очікували, що на перше місце у нас би вийшла партія, яку ми умовно назвали партією «Перспектива міста» Артема Стрижакова з показником 33,5% , На другому місці – партія «Слуга народу» – 16,7 %, на третьому місці ВО «Батьківщина – 15%», - констатував Клюєнко, зазначивши ,що партії «Наш край» та «Рідне місто» також мають шанси на те, щоб потрапити до місцевої влади.

«Стосовно першого місця «Перспективи міста» можу сказати, що у нас переважають партії лідерського типу. Персона Стрижакова у місті відома і, виходячи з рейтингу, ми розуміємо, що тут велику роль грає особистісний авторитет, тому що партію ніхто ще ж не починав розкручувати. Чесно кажучи, важко уявити, яким буде реальний рейтинг «Перспективи», якщо вони почнуть накладати рейтинг Стрижакова на цю партію. Скоріш за все, він буде ще вищим, ніж зараз», - зазначив політолог Руслан Стадніченко.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама