Політика

У Кропивницькому презентували партію місцевого розвитку «Перспектива міста» (ФОТО)

. 2901

Сьогодні, 1 червня, у Кропивницькому презентували політичну партію «Перспектива міста» на чолі з громадським діячем Артемом Стрижаковим.

IMG 7691

Лідер партії Артем Стрижаков займається громадською діяльністю більше 10 років. У 2015 році він створив громадську організацію «Перспектива міста», яка за 5 років реалізувала комунальні, соціальні, культурні проєкти.

-За цей час ми обійшли майже все місто і знаємо від містян про проблеми, які їх хвилюють в першу чергу. По головних проблемах ми разом з прогресивними спеціалістами розробили програми: по безпритульним тваринам, модернізації транспортної інфраструктури, реконструкції Набережної, якісним дорогам та тротуарам, комплексній боротьбі з алергенами, від яких страждають містяни. Також розроблена програма по автономному опаленню нашого міста,- каже Артем Стрижаков.- Багато проблем ми змогли вирішити самостійно. Але є чітке розуміння, що для рішення більш складних проблем треба більш серйозні можливості. Це можливості, якими забезпечена міська влада.

IMG 9989

Останній ефективний проєкт - це створення волонтерського антикоронавірусного штабу допомоги пенсіонерам «Перспектива». До його реалізації долучилось «Муніципальне бюро», ГО «Перспектива міста», ГО «Перспектива молоді», Культурно-мистецький фонд «Перспектива». Усі ці організації працювали окремо, але настала кризова ситуація унаслідок пандемії і всі об’єдналися, надавши допомогу 15 тис.містян.

-Ми прийняли рішення, що наша команда ГО «Перспективи міста» тепер буде партією. Вона виросла органічно, з наших громадських і волонтерських організацій, в яких всі ці 10 років працювали грамотні люди, які люблять це місто, - каже лідер «Перспективи міста».

-Торік під час виборчої кампанії до Верховної Ради до мене надходили пропозиції від всіх рейтингових партій стати народним депутатом від нашого міста. Я чітко відповідав так тоді і повторю зараз: ні, я не маю наміру нікуди виїжджати, моє місце тут, у рідному місті. – каже Стрижаков. - Я знаю зсередини міські проблеми, у мене є чітке розуміння, як їх вирішити і зробити обласний центр більш комфортним для життя. З Києва змінити життя міста неможливо. А змінювати треба багато чого.

Лідер «Перспективи міста» навів до прикладу те, що містяни постійно стикаються з несправедливістю: в економіці міста, містобудуванні, роботі комунальних служб, ЖЕКів. З несправедливістю зіткнувся і Стрижаков особисто - на виборах мера в 2015 році.

- У десятків тисяч містян забрали вибір, скасувавши результат демократичного голосування через суд. Але незалежно від результатів виборів 2015 року, ми своїми силами реалізовували програму «5 перспектив», в яку повірили люди.

Стрижаков переконаний, що зміни в місті мають проходити на основі сучасних підходів до рішення проблем.

-До прикладу ремонт доріг і відсутність ремонту тротуарів. Ремонт одних і тих самих доріг кожен сезон – це не заслуга в 21 столітті. У самому центрі міста вулицю Чорновола, на якій в 2018 році постелили дорожнє покриття майже за 3 млн грн, розривали вже 7 разів. Це більш ніж неефективно,- навів приклад Стрижаков.

За словами керівника партії «Перспектива міста» Ігоря Саєнка, філософія команди - не політична ідеологія, а конкретні справи, які допомагають містянам.

-Наша ідеологія - це не політична доктрина, це програма як змінити місто. Це конкретні справи, це наш стиль і спосіб життя. Для мене особисто як для голови партії, ідеологія – це коли ввечері школяреві безпечно повертатись додому в освітленому мікрорайоні. Коли мама з візочком їде по безпечному тротуару. Коли місто інклюзивне і маломобільні люди комфортно ним користуються,-каже керівник партії.

За інформацією, «Перспектива міста» - це перша загальнонаціональна партія, яка зареєстрована у Кропивницькому.

IMG 0021

 

- Ми якісно відрізняємось від усіх партій, більшість з яких просто політичні проєкти, штучно створені місцевими олігархами, які потім через партійні вертикалі спускають завдання на низи в своїх інтересах.- каже Ігор Саєнко.- Я можу запевнити: в нас немає жодного київського партійного боса, олігарха, ніхто не може нам вказувати, що нам робити, які рішення приймати. В нашому випадку ми будемо звітувати тільки перед людьми, для яких ми останні п’ять років працювали щодня.

IMG 0140

Як зауважила Олександра Ткаченко, керівник міської організації партії, «Перспектива міста» приділяє багато уваги розвитку мистецтва, дитячому та молодіжному дозвіллю, естетиці та зовнішній красі міста.

- Дуже символічно, що саме сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, ми презентуємо нашу партію «Перспектива міста», адже діти та молодь і є перспектива, - говорить Олександра Ткаченко. – Основні напрямки діяльності нашої партії – це муніципальний розвиток, і мова йде не лише про благоустрій чи комунальну сферу, а й про розвиток сфер освіти, медицини, культури та спорту та інших.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама