Політика

Андрій Райкович увійшов до десятки найвідповідальніших міських голів в Україні

. 1698

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович увійшов до десятки найвідповідальніших очільників міст України.

Про це повідомляє сайт міськради посилаючись на дані порталу «Слово і діло».

За результатами дослідження, Андрій Райкович виконав 44 обіцянки із 81 і став дев’ятим серед усіх міських голів України за рівнем відповідальності. Серед виконаного - будівництво Арки по вулиці Ельворті, закупівля нових автобусів та тролейбусів, ремонт рентген відділення в ЦМЛ, будівництво гемодіалізного відділення, створення інсультного центру, реалізація програми “Тривожна кнопка”, втілення в життя програми зі щорічного ремонту п’яти шкільних спортивних залів (тут є навіть перевиконання, адже залів відновили 26), облаштування “Алеї слави”, запровадження “Стипендії міського голови” переможцям Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад, та вирішення низки інших, актуальних для громади Кропивницького питань.

У той же час, 24 обіцянки Андрія Райковича продовжують втілюватись в життя. Це довгострокові програми, такі, як програма енергозбереження “Світле місто”, яку фахівці КП “Міськсвітло” активно реалізують.

Із невиконаного: не вдалося міському голові втілити у життя плани із будівництва сміттєпереробного заводу.  Такий завод буде просто нерентабельним у Кропивницькому. Представники міської ради провели не одні перемовини з фахівцями у сфері переробки твердих побутових відходів, проте проаналізувавши “сміттєві можливості” Кропивницького, виявилось, що їх недостатньо, щоб такий завод працював і був з прибутком. Тому міська влада поставила чітке завдання компанії “Екостайл” модернізувати існуючий полігон: запровадити сортування сміття, змонтувати установку з дегазації, яка в минулому році почала продуктивно працювати і це дало певні помітні покращення на сміттєвому полігоні, тощо.

Не відремонтована поки і дитяча міська лікарня, а також відтерміноване питання переформатування дитячої поліклініки. Але в ній вже розпочалися передпроєктні роботи і проводиться детальне обстеження закладу. Проте коронавірус вніс корективи в життєдіяльність міста, тож Андрій Райкович поставив у пріоритет створення сучасного відділення легеневої терапії у Центральній міській лікарні на Валах.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама