Політика

Андрій Райкович вступив до партії мерів "Пропозиція"

. 3008

 

Міський голова Кропивницького вступив до партії лідерів місцевого самоврядування "Пропозиція". Її ще називають "партією мерів", адже її створюють міські голови.

52189

Скріншот відеотрансляції

Презентація нової партії відбулася сьогодні, 19 червня, у Києві. Трансляцію презентації можна було побачити також у Facebook партії.

У презентації взяли участь міські голови Житомира Сергій Сухомлин, Миколаєва Олександр Сєнкевич, Чернівців Олексій Каспрук, Кропивницького Андрій Райкович, Каховки Андрій Дяченко, Дніпра Борис Філатов.

104646759 126731412393364 175183929730873530 o

Фото з фейсбук-сторінки партії

Натомість міські голови вважають, що це партія не мерів, а партія професіоналів. Загалом партія – це консолідація людей справи, які хочуть об’єднати країну на основі щоденної професійної роботи і конструктивної позиції.

– Міські голови, голови селищних рад ніколи не будуть опозиціонерами, ніколи не будуть ворогами держави і не будуть протистояти державній структурі управління, – каже Андрій Райкович. – Маємо пропозицію створити сильні, стабільні громади, а завдяки цьому мати державу заможною, а людей – щасливим.

Мета новоствореної політичної сили – побудова в країні ефективної системи місцевого самоврядування як важливої складової держави.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама