Політика

Стрижаков розповів про можливість йти в мери від «Слуги народу»

. 2601

Лідер «Перспективи міста» Артем Стрижаков виключає можливість йти на посаду міського голови Кропивницького від партії «Слуги народу» та від будь-якої іншої немісцевої партії.

105984685 1546986958808020 4555358202318917704 n 1

Про це Стрижаков повідомив в інтерв’ю для всеукраїнського тижневика «Украина-Центр», інформує медіапортал DOZOR.

За словами Стрижакова, він постійно отримує пропозиції від представників багатьох партій, однак своїх принципів, озвучених ще 5 років тому, порушати не збирається.

«Дійсно, пропозиції надходять від представників багатьох партій, і не тільки від ЗЕ. Мої принципи незмінні: озвучив 5 років тому, можу підтвердити і сьогодні. Я звик відповідати за себе і за свою команду, за наші рішення і конкретні справи. Грати в кулуарні політичні ігри і працювати на чужі рейтинги - це не наша історія», - констатував Стрижаков.

Лідер «Перспективи міста» пояснює: наразі він спільно з командою створили першу, зареєстровану в Кропивницькому партію «Перспектива міста». На думку громадського діяча, місцева партія є набагато ефективнішою, ніж та, якою керують партійні боси з Києва чи з будь-якого іншого міста.

«Наша ж «Перспектива міста» є першою партією, зареєстрованою у нас, в Кропивницькому, і не залежить від жодного партійного боса в Києві або в будь-якому місті країни. Ніхто не може нам вказувати, що робити, які рішення приймати. У нашому випадку ми будемо звітувати тільки перед людьми, для яких останні десять років працювали кожен день. Ідеологія «Перспективи міста» насправді дуже проста: це не політичний популізм, це програма, як змінити місто», - зазначив Артем Стрижаков.

Повне інтерв’ю можна прочитати за цим посиланням

Реклама 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама